Marie Malá

Related to

Radkin Honzák: Body potřebné k dosažení někamu

Předpokládám, že příslovce NĚKAM lze skloňovat podle vzoru tam-tam, tedy genitiv, že bude někamu. Protože vedle M je hned L, mohlo by to být i podle vzoru motýl, a to by pak byl genitiv někama. V současné českoslovečině aj někame.

Barevné tváře velikonočních svátků. Ten dělá to a ta zas tohle

20.April » Zlin.cz
ZLÍN - Velikonoce mají jednu výsadu. Mezi svátky jsou snad nejbarevnější. Potvrdit to může každý při obyčejné vycházce do rozkvetlé přírody. Anebo v poněkud obráceném gardu třeba paní Marie Malá z Chrastěšova či Pavel Poulíček ze Zlína.

Dymytry - Velká a Malá Marie aneb pohled do zákulisí

31.March » Muzikus
Píše se rok 2003 a na scéně se objevuje nováček metalových pódií, skupina Dymytry. Dnes je již dostatečně známo vše o jejich vzniku, i jejich maskách, o stylu...

Všechno jinak! Za 13 let 171 děťátek! Malá Marie v brněnské Nemocnici Milosrdných bratří

28.December » Ludvík Hess
Holčička se v brněnském babyboxu objevila ve 22:47 ve čtvrtek 31. května. Na přiloženém lístku je „Marie 17. května“, tedy zřejmě datum narození. Pupek nic moc a smrdí od cigaret, oznámila mi sestřička, jež děťátko vyjmula z babyboxu. Zdeněk Juřic...
Jan Royt - Český historik umění

Tato informační stránka o Marie Malá zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marie Malá" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes