15
new stories - click to show

James Mangold

Related to

Životopisný film o Bobu Dylanovi s Timothéem Chalametem se odkládá na neurčito

26.October » Lidovky.cz
Životopisný snímek režiséra Jamese Mangolda byl odložen na neurčito vzhledem k bezútěšné situaci filmového průmyslu následky pandemie. Pro magazín Collider to potvrdil producent snímku.

Indiana Jones 5: Dle scenáristy za nekonečné průtahy může "příliš kuchařů v kuchyni"

25.September » FandímeFilmu
Scenárista měl vizi, Ford něco chce, Disney chce něco jiného, Spielberg něco chtěl. Jestli pětka někdy spatří světlo světa, bude to hollywoodský zázrak.

Indiana Jones: David Koepp znovu opouští tvorbu pětky Indyho

16.June » Edna.cz
Pátého filmu ságy Indiana Jones se dočkáme 19. července 2022. Na režijní stoličku nedávno usedl James Mangold a tento všestranný umělec připraví i novou verzi scénáře, přičemž pozici hlavního scenáristy přebírá po odcházejícím Davidu Koeppovi. Pov...

Indiana Jones 5: Věčně přepisovaný scénář vzniká s odchodem Spielberga zase od nuly

14.June » FandímeFilmu
Scenárista David Koepp promluvil o svém odchodu od léta odkládané páté dobrodružné výpravy Harrisona Forda.

Logan byl ovlivněný Temným rytířem a další zajímavosti z natáčení Wolverinova posledního filmu

3.June » FandímeFilmu
Režisér vysvětluje, proč Hugh Jackman nikdy nenasadil ikonický kostým, Hugh zase líčí, jak dostal první den pěstí od mladé Dafne Keen.

Pátý Indiana Jones zkusí něco nového

27.May » ČSFD.cz
Poprvé za historii franšízy natočí film s Indiana Jonesem někdo jiný než Steven Spielberg. Velká věc, zároveň se nejspíš bude jednat o poslední snímek Harrisona Forda v roli legendárního archeologa, herci už je totiž 77 let, než se snímek začne to...

Co můžeme čekat od pátého Indyho?...

27.May » MovieZone.cz
Indiana Jones je klasika, u které jsme vyrostli. A nejen my, tenhle archeolog, který se nebojí vyrazit do terénu a při hledání artefaktů zmlátit pár nácků nebo členů indické sekty, je jedním z nejslavnějších filmových dobrodruhů vůbec. Jeho čtvrté...

Indiana Jones 5 skutečně natočí Mangold, scénář je zase na začátku

26.May » Dokina.cz
Producent Frank Marhsall stál na pozadí obrovské řady legendárních filmů, a to včetně série Indiana Jones. Aktuálně se chystá pětka a Marshall prozradil hned několik zajímavých novinek.

Tato informační stránka o James Mangold zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "James Mangold" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes