15
new stories - click to show

Zdeněk Marušák

Related to

Oslavy 17. listopadu ve Zlíně: studentský průvod i svíčky svobody

14.November » Zlínský deník
Listopadové události let 1939 a 1989 připomenou studenti Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) v předvečer státního svátku. Na středu připravují shromáždění před budovou rektorátu, odkud vyrazí na průvod městem. Akce začne v 16 hodin.

Galerie Bohéma chystá výstavu s názvem Vzpomínky na les

22.February » Olomoucká Drbna
V úterý 3. 3. 2020 se v Galerii Bohéma na Dolním náměstí 7 uskuteční zahájení výstavy obrazů z tvorby autorky Taťány Havlíčkové pod názvem ‚Vzpomínky na les‘. Vernisáž proběhne za její účasti a hosty bude večerem provázet galeristka Bronislava Paučk…

Zlínský zámek oživí latino jazz night

2.August » Zlin.cz
ZLÍN – Akce nazvaná Latino jazz night oživí v pátek zlínský zámek. Koncert se uskuteční na nádvoří, v případě špatného počasí se přesune dovnitř, řekla serveru Zlin.cz za pořadatele Kateřina Martykánová.

Na zámeckém nádvoří vystoupí v sobotu Latino Jazz Night

11.July » Novinky.cz
V sobotu 13. července od 19:00 hodin zahraje na nádvoří zlínského zámku kapela LATINO JAZZ NIGHT. Akce je součástí cyklu Zámecké kulturní léto, které připravila obecně prospěšná společnost Zlínský zámek.

Tato informační stránka o Zdeněk Marušák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Marušák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes