15
new stories - click to show

Vojtech Szabó

Related to

Obrazem: Kutnohorský týden akordeonu pokračoval v restauraci Dačický

26.August » Kutnohorský deník
Ve čtvrtek 25. srpna se uskutečnil třetí koncert letošního kutnohorského týdne akordeonu. V restauraci Dačický zahrál světoznámý hudebník Vojtech Szabó.

Akordeonista Vojtech Szabó si zahrál s Pražským výběrem i roli jukeboxu v divadle

25.July » ČRo
Vojtěch Szabó je sólový hráč na akordeon a patří k evropské interpretační špičce. Věnuje se převážně jazzové, francouzské a argentinské hudbě. Progresivním stylem a hrou na elektrický akordeon dokáže nadchnout i popové a rockové publikum.

Pavel Šporcl je králem sjezdovek. Na lyžích se proháněl jako slavná Ester

14.February » aplausin.cz
Houslový virtuóz Pavel Šporcl ukončil pohodovou zimní dovolenou Itálii. Mezi horskými velikány brázdil sjezdovky a oči svítily spokojeností a nadšením.

Špičkový akordeonista Vojtech Szabó vystoupil na Prague Proms

24.July » Tojesenzace.cz
Vojtech Szabó, který patří k evropské interpretační špičce, se představil návštěvníkům festivalu Prague Proms v programu nazvaném Hollywood Night. Spolu s Českým národním

„Povinné očkování za této vlády nebude.“ Babiš se vyjádřil k české očkovací strategii

Předseda vlády Andrej Babiš během návštěvy nemocnice v Náchodě uvedl, že během vládnutí jeho vlády nebude očkování povinné. Článek „Povinné očkování za této vlády nebude.“ Babiš se vyjádřil k české očkovací strategii se nejdříve objevil na UdálostiE…

Záchranáři asistují na „brněnské olympiádě“

Dnešním dnem odstartoval Olympijský festival Brno. Na návštěvníky čeká celá škála sportů, které si mohou vyzkoušet a zažít přitom i zábavu. Článek Záchranáři asistují na „brněnské olympiádě“ se nejdříve objevil na UdálostiExtra.cz .

Litva pod tlakem migrantů. Česko posílá materiální pomoc

Česká Republika poskytne aktuálně Litvě materiální pomoc v reakci na mimořádnou migrační a bezpečnostní situaci v zemi. Článek Litva pod tlakem migrantů. Česko posílá materiální pomoc se nejdříve objevil na UdálostiExtra.cz .

Špičkový akordeonista Vojtech Szabó vystoupil na Prague Proms

Vojtech Szabó, který patří k evropské interpretační špičce, se představil návštěvníkům festivalu Prague Proms. V programu Hollywood Night. Článek Špičkový akordeonista Vojtech Szabó vystoupil na Prague Proms se nejdříve objevil na UdálostiExtra.cz .

Zakládající člen kapely Chinaski, moderátor a herec Petr Rajchert se v neděli na Lipně oženil

Zakládající člen kapely Chinaski, moderátor a herec Petr Rajchert, dnes už oficiálně Hradil, se v neděli na jihočeském Lipně oženil. Článek Zakládající člen kapely Chinaski, moderátor a herec Petr Rajchert se v neděli na Lipně oženil se nejdříve obj…

Hollywoodská noc ČNSO vytvořila v Obecním domě neprostupnou hlukovou stěnu

16.July » Opera PLUS
Ve čtvrtek 15. července 2021 odehrál Český národní symfonický orchestr v pražském Obecním domě program sestavený z legendárních melodií filmové hudby. Hollywood Night, neboli v překladu Hollywoodská noc, se uskutečnila v rámci festivalu Prague Proms…

Vrcholem letošního festivalu Prague Proms bude filmová hudba na koncertu Hollywood Night

9.July » Reflex.cz
Jedním z vrcholů českého hudebního léta bývá už tradičně koncert Hollywood Night na festivalu Prague Proms. Připravuje ho Český národní symfonický orchestr, který patří v případě filmové hudby dlouhodobě k nejvyhledávanějším tělesům na světě. Letošn…

Sám sebe nevydržím poslouchat, ale to je správně, říká muzikant Szabó

26.January » Seznam Zprávy
Akordeonista Vojtech Szabó v novém díle Ušáku popsal, jak dlouho mu trvalo ovládnout nástroj i proč pořád svoji hudbu nevydrží poslouchat.

Tato informační stránka o Vojtech Szabó zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vojtech Szabó" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes