Jiří Maryško

Vztahuje se k

Mají to holky těžší? Nová komedie proměnila Langmajera v ženu

19.července » Novinky.cz
Komedie o cynickém muži, který se zázrakem stane ženou, se jmenuje Po čem muži touží a natočil ji režisér Rudolf Havlík s Jiřím Langmajerem v hlavní roli. Do českých kin vstoupí 20. září.

Zaprodanec a komediant Bartoška? Ve Varech se vyfotil s Babišem a sklidil kritiku. Slovenskej zmrďák, odplivl si herec

10.července » EuroZprávy.cz
Praha - Premiér Andrej Babiš před několika dny navštívil Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech. Při té příležitosti se několikrát vyfotil s prezidentem festivalu Jiřím Bartoškou. Právě kvůli těmto fotkám se ale Bartoška stal terčem kritiky.

Zmrďák. Silné vyjádření o Andreji Babišovi od herce z Varů

9.července » ParlamentniListy.cz
Český herec Jiří Maryško se na svém facebookovém profilu obul do prezidenta MFF Karlovy Vary Jiřího Bartošky a také premiéra Andreje Babiše (ANO).

Vetchý a Cina jsou čerti z Pytlova v nové pohádce Čertí brko

8.července » SatCentrum
Spravedlivě s ním v pekle zapisují lidské hříchy. Co se ale stane, když se čertí brko ztratí? Nový film režiséra Marka Najbrta se hrdě hlásí k tradici české filmové pohádky. Příběh Čertí brko v karlovarském Domě ČT kromě režiséra, scenáristů a pro...

Nejlevnější jídlo za patnáct stovek? Herec si zašel ve Varech do restaurace a nestačil se divit!

6.července » stars24.cz
Do Karlových Varů zavítal i herec Jiří Maryško. Ten se tu mimo jiné zúčastnil besedy k filmu Čertí brko. Když se chtěl najíst v jedné z místních restaurací, nestačil se divit!

Vetchý a Cina jsou čerti z Pytlova. Novou pohádku Čertí brko odnesou do Karlových Varů

4.července » Česká televize
Spravedlivě s ním v pekle zapisují lidské hříchy. Co se ale stane, když se čertí brko ztratí? Nový film režiséra Marka Najbrta se hrdě hlásí k tradici české filmové pohádky. Příběh Čertí brko v Domě ČT kromě režiséra, scenáristů a producentů předs...

Těšte se! V samém centru Ústí bude opět Divadelní zahrada

2.července » Zprávy
Ústí nad Labem - Na sklonku letních prázdnin opět ožije kouzelná zahrada Českého rozhlasu Sever v samém centru Ústí nad Labem. Činoherní studio zde potřetí uspořádá festival nejen o Shakespearovi jménem Divadelní zahrada. Už dvakrát Činoherní stud...

Těšte se! V samém centru Ústí bude opět Divadelní zahrada

2.července » E-ÚSTÍ.CZ
Už dvakrát Činoherní studio města Ústí nad Labem v těsné spolupráci s Českým rozhlasem Sever produkovalo v romantickém lesoparku v blízkosti prvorepublikové Wolfrumovy vily festival Divadelní zahrada. V zahradě pod širým nebem představilo hry ze...

Premiéra Cyrana s Michalem Dlouhým na plzeňské letní scéně je tady

30.června » Novinky.cz
Festival Divadelní léto pod plzeňským nebem vytváří každý rok unikátní vlastní inscenaci, kterou zasazuje do kulis historického centra města. Tváří letošního 11. ročníku je herec Michal Dlouhý, který se 30. června poprvé představí v roli Cyrana.

Premiéra Cyrana s Michalem Dlouhým na plzeňské letní scéně se blíží

25.června » Region Plzeň
Festival Divadelní léto pod plzeňským nebem vytváří unikátní inscenace, které zasazuje do kulis historického centra města.

Kaufland láká s Maryškem a Dittrichem na „Super Kauf“

20.června » MediaGuru
Do nové kampaně obsazuje Kaufland herce Jiřího Maryška a Dana Dittricha, upozorňují na „super akční nabídky“.

Červnová Beseda: Lenka Nová, Langmajer s Gondíkovou i Simon Rattle v kině

1.června » Region Plzeň
Lenka Nová vyráží na nové tour a jednu zastávku má naplánovanou i v Plzni. Na konci června (21. 6.) můžete na zahradě Měšťanské besedy vidět a hlavně slyšet její nový projekt pojmenovaný Ve dvou tour 2018.

Tato informační stránka o Jiří Maryško zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Maryško" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes