15
new stories - click to show

Jan Matas

Related to

Hrůzný nález pod Radyní: Na svahu ležely dvě zmrzlé mrtvoly

19.July » ČRo Plzeň
Jan Matas byl hajným, který chtěl ochránit panský majetek i za cenu života. Dříve nebyly ničím ojedinělým bitvy mezi pytláky a hajnými. Nejedna šarvátka skončila smrtí.

Tropy lákají k vodě, na Lochotíně mají pro děti novou skluzavku

17.June » QAP.cz
V Plzni na Lochotíně je otevřený také venkovní bazén. Pro letošní sezónu se otevřel i s novou skluzavkou, kde mohou jezdit zároveň dvě děti. Přinášíme podrobnosti.

Doosan Arénu v Plzni obsadí střelci a složky IZS, zapojí se 600 figurantů

17.June » QAP.cz
Na fotbalovém stadionu v Plzni se chystá rozsáhlé taktické cvičení složek IZS – AMOK – útok aktivního střelce. Policie apeluje na veřejnost, aby se v době cvičení v lokalitě nezdržovala.

Podívejte se na změny autobusových linek mezi Plzní a Vejprnicemi

17.June » QAP.cz
ČSAD provedlo několik zásadních změn u autobusových linek mezi Plzní, Vejprnicemi a Tlučnou. Nová zastávka i změna jízních řádů se týká tří hojně využívaných spojů.

Litice obnovují tradici, v sobotu se bude konat pochod "Litická 25"

17.June » QAP.cz
V Plzni-Liticích se uskuteční v sobotu už 29. ročník turistického pochodu „Litická 25“. Určený je jak pro pěší, tak cyklisty. Na startu by měl být i zakladatel této tradiční akce, která se poprvé konala před více než 40 lety.

Ve Lhotě proběhne Svalmánie, kromě sportovních aktivit láká na žonglérskou show

17.June » QAP.cz
Rozhodujete se, jaký kroužek bude vhodný pro Vás či Vaše dítko? Nevybrali jste si z dosud nabízených aktivit? Ve středu a ve čtvrtek se můžete těšit na ukázky řady sportů v rámci akce zvané Svalmánie.

Český startup Deepnote chce být jako Google Dokumenty pro datové vědce. Hvězdní investoři mu posílají 440 milionů

31.January » CzechCrunch
Google Dokumenty přinesly malou revoluci v tom, jak většina z nás pracuje. A výrazně to, co děláme, zefektivnily. Česko-americký startupu Deepnote, za nímž stojí spoluzakladatelé Jakub Jurových, Jan Matas a Filip Stollar, se rozhodl to samé přenést …

SVALMÁNIE přilákala do Lhoty stovky návštěvníků, zájem byl obrovský - FOTKY

1.July » QAP.cz
První ročník sportovně kulturní akce Svalmánie byl úspěšně ukončen. Tři dny si mohli děti i dospěláci vyzkoušet aktivity, které budou od podzimu probíhat ve Lhotě.
Martin Baxa - Český politik
Martin Kraus - Herec
San Francisco - Město v USA v Kalifornii
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Jan Matas zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Matas" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes