15
new stories - click to show

Jana Matějíková

Related to

Vánoční trhy na náměstí nebudou

25.November » Frýdek - Místek
Adventní městečko letos na místeckém náměstí Svobody nevyroste. Z důvodu stále striktních protikoronavirových opatření se tedy neuskuteční tradiční trhy ani slavnostní rozsvícení vánočního stromu.

Město posunulo termín omezení parkování dodávek na sídlištích na prosinec

25.November » Frýdek - Místek
Statutární město Frýdek-Místek spustí pilotní projekt zákazu parkování dodávek na sídlištích později, než předpokládalo. Otestován měl být na sídlišti Růžový pahorek v září. Nově se tak stane od 1. prosince.

VÁNOČNÍ STROMY DNES OZDOBÍ NÁMĚSTÍ

23.November » Frýdek - Místek
Vánoční výzdoba města, která bude i letos zářívá, je téměř hotová. Zbývá už jen ukotvit a nazdobit vánoční stromy na náměstích v Místku a také ve Frýdku. A to se stane právě dnes.

Autobusová zastávka „Frýdek, rozcestí u školy“ bude přemístěna

18.November » Frýdek - Místek
Ve Frýdku na ulici Elišky Krásnohorské vzniká nová autobusová zastávka. Nahradí současnou zastávku „Frýdek, rozcestí u školy“ na téže ulici. Její přemístění je plánováno na druhou polovinu prosince. Cestující budou o změně včas informováni.

Vláda zmírnila některá opatření v souvislosti s koronavirem, platí ode dneška

18.November » Frýdek - Místek
Děti 1. a 2. tříd jdou do školy, na svatbě i pohřbu může být více lidí a obchody jsou déle otevřené, ovšem v prodejně je omezený počet nakupujících.

Nad vánočními trhy visí otazník, ohňostroj město plánuje

5.November » Frýdek - Místek
Zima je za dveřmi a spolu s ní se blíží také Vánoce a Silvestr. Jaké budou letošní svátky? Na to se ptá spousta lidí. Budou jiné, odlišné od těch předchozích.

V Domově pro seniory budou vypomáhat studenti zdravotnické školy

2.November » Frýdek - Místek
Domov pro seniory ve Frýdku-Místku požádal Moravskoslezský kraj o personální podporu. Ke konci týdne evidoval z celkem 130 zaměstnanců 19 pozitivních na koronavirus.

Město investuje miliony do nových cest a chodníků

29.October » Frýdek - Místek
Statutární město Frýdek-Místek vyčlenilo letos z rozpočtu na opravy silnic a chodníků přes 48 milionů korun, což je oproti loňskému roku nárůst o více jak 7,5 milionu. Z celkové částky je určeno přes 29 milionů korun do oprav silnic a 19 milionů n...

Registr vozidel od 2. listopadu jen pro objednané klienty

27.October » Frýdek - Místek
Oddělení dopravně správních agend magistrátu – registr vozidel – v budově magistrátu na ul. Politických obětí 2478 v Místku bude z provozních důvodů od pondělí 2. listopadu až do odvolání fungovat v omezeném režimu. Přijímání budou pouze klienti o...

Ministerstvo dopravy: pozastavení autoškol, STK funguje

22.October » Frýdek - Místek
Vláda včera vydala opatření proti šíření koronaviru, které vstupují v platnost dnešním dnem. Jak se dotýkají resortu dopravy? Informuje o tom Ministerstvo dopravy ČR na svých webových stránkách.

Farmářské trhy jsou pro letošní rok zrušeny

21.October » Frýdek - Místek
V návaznosti na přijímaná ochranná protiepidemická opatření, která mají zpomalit šíření koronaviru, byly pro letošní rok zrušeny farmářské trhy pořádané městem.

Tato informační stránka o Jana Matějíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Matějíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes