15
new stories - click to show

Javad Zarif Mohammad

Related to

Rusko žádá od USA návrat k dohodě s Íránem

27.January » Haló noviny
Rusko vyzvalo Spojené státy, aby se vrátily k dohodě světových mocností a Íránu o omezení íránského jaderného programu (JCPOA). Washington od úmluvy odstoupil pod vedením krajně pravicového prezidenta Donalda Trumpa v roce 2018. Moskva a Teherán c...

Írán připomněl Erdoganovi osud Saddáma Husajna

14.December » prvnízprávy.cz
Podle diplomatických zdrojů v sobotu večer turecký ministr zahraničí Mevlüt Çavuşoğlu prohlásil, že nepodložená íránská prohlášení o Ankaře a prezidentu Recep Tayyip Erdoganovi jsou „nepřijatelná“.

Podle Zarifa je „podrobení“ se Evropy USA „katastrofou“!

27.January » prvnízprávy.cz
Evropa nepovažuje Írán za partnera a neplní své závazky podle jaderné dohody (JCPOA), uvedl íránský ministr zahraničí Mohammad Javad Zarif v rozhovoru pro Der Spiegel.

SZ: Evropané se „sklonili“ před diktátem USA vůči Íránu!

16.January » prvnízprávy.cz
Francie, Británie a Německo zavedly mechanismus řešení sporů ohledně jaderné dohody s Íránem, píše Süddeutsche Zeitung.

Zbytečná smrt 176 lidí na palubě: Írán potvrdil, že byl ukrajinský boeing sestřelen

11.January » eXtra.cz
Už ve čtvrtek se začalo silně spekulovat o tom, že byl ukrajinský letoun, který se 8. ledna krátce po startu z letiště v Íránu zřítil, sestřelen. Jako první o tom informoval americký týdeník Newsweek s odkazem na tři spolehlivé zdroje. Teď tuto šo...

Zarif: Spojené státy mi ze strachu nedaly vízum!

8.January » prvnízprávy.cz
Íránský ministr zahraničí Mohammad Javad Zarif řekl, že Spojené státy mu odmítly víza potřebná k účasti na zasedání Rady bezpečnosti OSN, protože se obávají, že by někdo mohl „říct Američanům pravdu“.

Írán Trumpovi: Útoky kulturní památky jsou válečným zločinem!

7.January » prvnízprávy.cz
Íránský ministr zahraničí varoval amerického prezidenta Donalda Trumpa před útoky na kulturní památky a připomněl, že takové akce jsou válečným zločinem, napsal The Hill.

Donald Trump: Američané drženi v Íránu byli osvobozeni

7.December » Radiožurnál
Iránci zadrženi ve Spojených státech a Američané drženi Islámským státem byli osvobozeni, aby se mohli setkat se svými rodinami, uvedl na svém twitteru iránský ministr zahraničí Mohammad Javad Zarif. O výměně zajatců informovala agentura Reuters.

Íránský ministr: Evropa ustupuje Spojeným státům, aby vše mohly řídit

18.July » prvnízprávy.cz
Íránský ministr zahraničí Mohammad Javad Zarif uvedl, že pokud by evropské země měly zájem o zachování jaderné dohody, měly by splnit své závazky a zajistit volný obchod Teheránu.

Spojené státy povolí návštěvu íránského ministra zahraničí do sídla OSN, ale omezí jeho aktivity

china radio international,china,radio,broadcast,news,great wall,peking,beijing,travel,trip,chinese,chinese food,culture,economy

Wang Yi (Wang I) se setkal s íránským ministrem zahraničí

china radio international,china,radio,broadcast,news,great wall,peking,beijing,travel,trip,chinese,chinese food,culture,economy

Íránský ministr zahraničí: USA se chovají hůř než gangsteři!

25.April » prvnízprávy.cz
Íránský ministr zahraničí Mohammad Javad Zarif komentoval prohlášení USA, že ruší rozhodnutí o osvobození osmi zemí od sankcí, které kupují ropu z Teheránu.
Fabius Laurent - Francouzský politik
Vladimír Renčín - Český kreslíř, ilustrátor, karikaturista
Luiz Inácio Lula da Silva - Brazilský politik

Tato informační stránka o Javad Zarif Mohammad zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Javad Zarif Mohammad" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes