Vladimír Mokrohajský

Vztahuje se k

Nejsmutnější sportovní zprávy z roku 2017 aneb svět sportu opustili ...

V roce 2017 se sportovní svět rozloučil s řadou velkých osobností. Smutné zprávy přišly z ledního hokeje, z fotbalu, z lyžování, z ragby, z horolezectví, z volejbalu, z atletiky, z cyklistiky i z horské služby. Nečekaná smrt zastihla i ty, kteří s...

Zemřel bývalý brankář Baníku Mokrohajský

14.května » Sport.cz
V 81 letech zemřel bývalý dlouholetý brankář Baníku Vladimír Mokrohajský. Rodák ze slovenských Gbelů prohrál boj s těžkou nemocí. Informoval o tom web Baníku Ostrava.

Smutná zpráva z Baníku. Zemřel legendární brankář Mokrohajský (†81)

14.května » iSport.cz
V 81 letech zemřel bývalý dlouholetý brankář fotbalového Baníku Ostrava Vladimír Mokrohajský. Rodák ze slovenských Gbelů podlehl těžké nemoci. Informoval o tom web Baníku.

Pamětník posledního sestupu Baníku: Dnešní pád je větší tragédií

6.května » iSport.cz
Byl u toho, když Baník v roce 1966 zatím naposledy sestoupil z ligy. Vladimír Mokrohajský byl tehdy jeho gólmanem. V Ostravě zůstal, pomohl klubu druhou ligu vyhrát a pak v Baníku ještě šest let chytal. Bývalý reprezentační brankář má za to, že i ...
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Vladimír Mokrohajský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Mokrohajský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes