Pavel Moll

Vztahuje se k

Veřejné peníze za pronájem kanceláří tečou i do anonymní firmy na Kypru

27.června » iDNES.cz
Přes sto milionů korun už stál Olomouc za pět let pronájem budovy Namiro. MF DNES mapovala, kam miliony za sídlo úředníků tečou. Profituje z nich vlastník, ale peníze jdou i nenápadné firmě registrované na Kypru. Další články k tématu: Olomouc pla...

Veřejné peníze za pronájem kanceláří tečou i do anonymní firmy na Kypru

27.června » iRegiony Impuls
Přes 100 milionů už stál za pět let Olomouc pronájem budovy Namiro. MF DNES mapovala, kam miliony za sídlo úředníků tečou. Profituje z nich vlastník, ale peníze jdou i nenápadné firmě registrované na Kypru.

Poslední zlínská fakulta má své sídlo za půl miliardy, navrhla jej Jiřičná

6.prosince » iRegiony Impuls
Světově uznávaná architektka Eva Jiřičná ve středu otevřela novou univerzitní budovu. Vzdělávací centrum vyrostlo podle jejího návrhu v centru Zlína a stálo půl miliardy korun.

Poslední zlínská fakulta má své sídlo za půl miliardy, navrhla jej Jiřičná

6.prosince » iDNES.cz
Světově uznávaná architektka Eva Jiřičná ve středu otevřela novou univerzitní budovu. Vzdělávací centrum vyrostlo podle jejího návrhu v centru Zlína a stálo půl miliardy korun. Další články k tématu: Kongresové centrum Evy Jiřičné rozdělilo Zlín n...
Eva Jiřičná - Architektka
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice

Tato informační stránka o Pavel Moll zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Moll" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes