Jakub Moravčík

Vztahuje se k

Mistrovství ve strkání hlav do písku

Jsme opravdu národ pštrosů? Ptá se v nové povolební písni Jakub Moravčík. „Věnováno mj. všem nevoličům,“ říká ke svému počinu autor. Tak si jeho vzkaz můžeme poslechnout všichni. Čtěte více →

Jakub Moravčík

Tuto větu slyšel asi skoro každý, kdo někomu sdělil, že hodlá volit nějakou stranu, která aktuálně není v parlamentu, nebo se v předvolebních průzkumech umísťuje buď na posledních místech, popřípadě v nich pro jistotu není vůbec.

Jakub Moravčík

16.června » ParlamentniListy.cz
Sdružení pro republiku - Republikánská strana Československa Miroslava Sládka vždy zastávala zcela pronárodní pozice a bojovala za vědomí národní hrdosti. Jak je na tom naše národní hrdost dnes?

Jakub Moravčík

14.června » ParlamentniListy.cz
Dnes jen velmi krátce. Facebook brázdí video institutu Václava Klause, na kterém náš exprezident v reakci na zahájení řízení s Českou republikou ze strany EU kvůli migračním kvótám vyzývá k zahájení přípravy na vystoupení z této totalitní instituce.

Jakub Moravčík

20.května » ParlamentniListy.cz
O asistentech přepravy v ostravském dopravním podniku, kteří usilují o vyloučení černých pasažerů z vozů DPO (kterým často nedovolí do vozu ani nastoupit) jsem zde už psal. Včera jsem ale narazil na kritický pohled jistého Jana Lipolda z aktualne.cz.

Ing. Jakub Moravčík

10.května » ParlamentniListy.cz
Tak se právě dočítám, že Václavák je zaplněný snad 11000 protestujícími proti Babišovi a Zemanovi. Že by se lidové masy daly konečně spontánně do pohybu, aby to našim škůdcům spočítaly?

Ing. Jakub Moravčík

1.května » ParlamentniListy.cz
Už nevím ve které knize nebo článku jsem se jednou dočetl, že když ve starořeckém demokratickém (!) systému někdo navrhoval změnu nějakého zákona, musel tuto změnu obhajovat s hlavou v oprátce.

Rodiče dětí úplňku volají o pomoc

29.dubna » blog.idnes.cz
ČT je v posledních letech terčem oprávněné tvrdé kritiky (i z mé strany),občas si však zaslouží pochvalu. Tu poslední za odvysílání dokumentu Děti úplňku, o dětech s těžkou formou autismu a jejich rodičích v pořadu 168.

Ing. Jakub Moravčík

Česká televize je v posledních letech terčem oprávněné tvrdé kritiky (i z mé strany),občas si však zaslouží pochvalu. Tu poslední za odvysílání dokumentu Děti úplňku, o dětech s těžkou formou autismu a jejich rodičích. Premiéra bude 2.5.21:00 na ČT2.

Ing. Jakub Moravčík

Výzva všem neziskovým organizacím, které naší zemi neškodí, nýbrž vskutku prospívají, a které doplácejí na špatné světlo, které na neziskový sektor házejí především "politické" neziskovky a nadace typu Sorosovy Open society fund.

Semerák, černí pasažeři a porubské tramvaje

Dopravnímu podniku města Ostravy se po nějaké době podařilo zrealizovat "službu", kterou pasažeři podle všeho ocení. Jde o tzv. asistenty přepravy, kteří zatínají tipec černým pasažerům ještě dříve, než bez jízdenky nastoupí do vozu.

Tato informační stránka o Jakub Moravčík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Moravčík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes