15
new stories - click to show

Scott Morgan

Related to

Buffet svolal valnou hromadu. Kvůli koronaviru bude bez akcionářů

13.March » Novinky.cz
Výroční valná hromada investiční společnosti Berkshire Hathaway legendárního investora Warrena Buffetta se letos kvůli pandemii nemoci Covid-19 uskuteční bez fyzicky přítomných akcionářů. Akce se sice bude konat podle plánu 2. května, ale akcionář...

Bloomberg v boji o Bílý dům končí

4.March » Novinky.cz
Michael Bloomberg se nebude nadále ucházet o post příštího prezidenta Spojených států. Miliardář svou kampaň za zisk demokratické nominace ve středu ukončil, uvedla agentura Reuters. V dalších bojích podpoří Joea Bidena.

Bloomberg v případě zvolení prezidentem prodá svou mediální firmu

19.February » Novinky.cz
Americký kandidát na prezidenta Michael Bloomberg v případě listopadového zvolení do Bílého domu prodá svoji mediální společnost Bloomberg LP. Oznámil to jeho volební štáb. Bloomberg v minulosti působil jako starosta města New York. Svůj zájem o p...

Nemůžeme si dovolit další roky s Trumpem, hlásí se Bloomberg do boje o Bílý dům

24.November » Novinky.cz
Spojené státy si nemohou dovolit mít další čtyři roky v čele republikána Donalda Trumpa, prohlásil miliardář a bývalý starosta New Yorku Michael Bloomberg. Sedmasedmdesátiletý mediální magnát v neděli oficiálně vstoupil do boje o Bílý dům.

Berkshire Hathaway legendárního Warrena Buffetta sází na Amazon, přikoupila 54 tisíc akcií

16.August » Novinky.cz
Společnost Berkshire Hathaway legendárního investora Warrena Buffetta koupila další akcie internetové společnosti Amazon. Svůj podíl navýšila z 483 300 akcií na 537 300, tedy o více než 11 procent. Informovala o tom stanice CNBC.
Donald Trump - Americký obchodní magnát

Tato informační stránka o Scott Morgan zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Scott Morgan" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes