Ted Cruz

Related to

Republikáni ztrhali film o twerkujících dívkách. Obamová údajně podporuje pedofilii

Francouzský artový snímek Mignonnes (anglicky Cuties, česky Kočičky) o sexualizaci prepubertálních dívek vyhrál mimo jiné prestižní ocenění na filmovém festivalu Sundance. Po jeho odvysílání na platformě Netflix se však stal politickou zbraní amer...

V Německu označili americké hrozby kvůli Nord Stream 2 drzostí!

22.August » prvnízprávy.cz
Americké hrozby proti Nord Stream 2 jsou „vrcholem drzosti,“ uvedl v rozhovoru pro Süddeutsche Zeitung Frank Kracht, starosta německého města Sassnitz.

V Německu americké hrozby vůči plynovodu Nord Stream 2 označili za vrchol drzosti

Hrozby Američanů vůči plynovodu Nord Stream 2 jsou „vrcholem drzosti“, prohlásil v rozhovoru pro Süddeutsche Zeitung starosta německého Sassnitzu Frank Kracht.

Die Zeit: „Sankční mánie“ USA přivedla vztahy s Německem do bodu zlomu

21.August » prvnízprávy.cz
Dodávky plynu z Ruska byly vždy problémem německo-amerických vztahů, ale „protivítr“ z USA nikdy nebyl tak silný jako za prezidenta Donalda Trumpa, píše Die Zeit.

Jak je to s kvalifikací na post (vice)prezidenta Spojených států?

20.August » Pravý prostor
TRW Poté, co demokratický prezidentský nominant Joe Biden po dlouhém očekávání oznámil, že jeho kandidátkou na post viceprezidentky bude kalifornská senátorka Kamala Harrisová, objevily se vedle tradičních rozborů politických postojů a dosavadní k...

Trump odmítl zavrhnout vágní teorii o způsobilosti Harrisové kandidovat na viceprezidentku

14.August » CNN Prima NEWS
Americký prezident Donald Trump ve čtvrtek způsobil opět rozruch. Odmítl totiž zavrhnout teorii publikovanou týdeníkem Newsweek, podle které Kamala Harrisová není způsobilá ke kandidatuře do funkce viceprezidentky kvůli svému původu. Teorie se zač...

Čína v odvetě uvalila sankce na 11 osob z USA včetně 6 zákonodárců

10.August » Kurzy.cz
Čína oznámila, že uvalila sankce vůči 11 Američanům jako odvetu za obdobný krok ze strany USA vůči 11 čínským občanům. Na seznamu jsou mimo jiné senátoři Ted Cruz, Marco Rubio, Tom Cotton, Josh Hawley, Pat Toomey a člen sněmovny reprezentantů Chri...

Čína uvalila sankce na významné politiky USA, včetně pěti senátorů

10.August » EuroZprávy.cz
Čínské ministerstvo zahraničí oznámilo, že počínaje dneškem zavádí sankce proti americkým představitelům, včetně senátorů Marca Rubia a Teda Cruze.

Německo: To je od Američanů vyhlášení hospodářské války!

8.August » prvnízprávy.cz
Výhrůžný dopis tří amerických senátorů v čele s Tedem Cruzem provozovatelům přístavu Mukran vyvolal v Německu šok, bouři nevole a vzdoru.

Američtí senátoři hrozí „finančním zničením“ přístavu v Německu!

7.August » prvnízprávy.cz
Američtí senátoři požadovali, aby provozovatel přístavu Sassnitz GmbH přestal podporovat výstavbu plynovodu Nord Stream 2 (SP-2) a pohrozili mu „finančním zničením“.

Tato informační stránka o Ted Cruz zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ted Cruz" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes