15
new stories - click to show

Ted Cruz

Related to

„Byla to jen otázka času.“ USA hlásí první případ mutace omikron. V Kalifornii

1.December » Blesk.cz
Spojené státy dnes oznámily první případ nákazy novou variantou koronaviru omikron. Jde o člověka v Kalifornii, který se 22. listopadu vrátil z Jihoafrické republiky a o týden později měl pozitivní test na koronavirus, informuje agentura AP s odvo...

WHO opět čelí kritice za nadbíhání Číně. Tentokrát kvůli pojmenování nové varianty koronaviru

29.November » Lidovky.cz
Jdou světoví zdravotníci příliš na ruku komunistické Číně? Podobné úvahy oživilo rozhodnutí vyhnout se při pojmenování nové varianty koronaviru možným asociacím s prezidentem Si Ťin-pchingem.

USA už naočkovaly téměř milion dětí. S propagací pomáhá i dětský pořad

12.November » Seznam Zprávy
V některých zemích světa už začalo očkování nezletilých. Spojené státy během týdne vakcínu aplikovaly téměř milionu dětí mezi 5 a 11 lety. Jaké ohlasy za oceánem sklízí kampaň zaměřená na ty nejmladší?

Média: USA za Bidena nebudou zavádět sankce proti plynovodu Nord Stream 2

Administrativa USA během prezidentství Joe Bidena nebude zavádět sankce proti plynovodu Nord Stream 2, informuje o tom Politico s odkazem na vlastní zdroje.

NYT informovaly o „kádrové krizi“ v USA kvůli Nord Streamu 2

Republikánský senátor Ted Cruz brání schválení 59 amerických velvyslanců ve snaze povzbudit americkou vládu k rozhodnějším akcím proti plynovodu Nord Stream 2, čímž provokuje svéráznou kádrovou krizi, píšou noviny The New York Times.

Svět ruskýma očima 630

3.October » Outsider Media
Klimatický podvod globalistů * Karabach jako součást Ázerbájdžánu bude motorem kavkazské ekonomiky * Senátor Ted Cruz vyzval k zastavení výstavby Severního proudu - 2

Zastavte krádež, hřímá Trump. Řečmi o volebním podvodu se chystá na další kandidaturu

30.September » Aktuálně.cz
Donald Trump i téměř po roce stále tvrdí, že mu vítězství v prezidentských volbách bylo ukradeno. A myslí si to i většina jeho voličů.

Tajné telefonáty nejvyššího amerického generála do Číny kvůli odvrácení války byly v pořádku, míní Pentagon i Biden

16.September » Novinky.cz
Šéf sboru náčelníků spojených štábů Mark Milley nepřekročil své pravomoci, když dvakrát volal svému čínskému protějšku Li Cuo-čchengovi, aby ho ujistil, že USA nezaútočí na Čínu. Jeho postup obhajují Pentagon i Bílý dům a nemíní ho odvolat, jak si...

Obětuje Biden Harrisovou pro svou záchranu?

24.August » Nová republika
Russtrat překlad Zvědavec 24. 8. 2021 Velké chyby v zahraniční i domácí politice americké viceprezidentky Kamaly Harrisové ji mohou stát místo. Za necelých osm měsíců Kamala Harrisová nedokázala prokázat, že je dostatečně kvalifikovaná pro výkon f...

Americký senátor plynovodu Nord Stream 2 slíbil Damoklův meč

Prezident Spojených států amerických Joe Biden a jeho administrativa kapitulovali před Ruskem v otázce plynovodu Nord Stream 2, ale další americký lídr nad ním pověsí Damoklův meč, prohlásil americký republikánský senátor Ted Cruz.

Trump se s prohrou smířit nehodlá. Poodhalil nástupce, Chicago přirovnal k Afghánistánu

15.July » CNN Prima NEWS
Bývalý americký prezident Donald Trump neustoupí. V interview pro Fox Nation kategoricky odmítl, že by poslední prezidentské klání prohrál. Volby označil za „zmanipulované“ a „zfalšované“. Exprezident také kritizoval migrační politiku svého násled...

Média informovala o blokování kandidátů do funkcí v MZV USA kvůli Nord Stream 2

Republikánský senátor Ted Cruz je proti schválení 13 kandidátů na klíčové funkce na Ministerstvu zahraničních věcí USA. Chce se tak dosáhnout toho, aby americká administrativa zesílila sankční nátlak na Nord Stream 2.

Tato informační stránka o Ted Cruz zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ted Cruz" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes