15
new stories - click to show

Stanislav Moša

Related to

Vláda: Kina a divadla mohou hrát. Ale nesmějí jim tam chodit lidi

21.November » Seznam Zprávy
Vláda od pondělí umožnila divadlům nebo kinům opět pořádat představení, ale bez diváků. Už teď však herci zkoušeli a i streamovali některé své inscenace on-line. Není tedy jisté, jestli se vlastně po včerejším jednání něco mění.

Občasník Jaroslava Štěpaníka (No. 2)

13.November » Divadelní noviny
Od čtenáře -- In memoriam – Ivan Kříž, spisovatel (12. 11. 1922–19. 9. 2020). Vzpomínka na zásadní knihu Ivana Kříže Pravda o zkáze Sodomy.

Host Apetýtu: Stanislav Moša

21.October » ČRo Brno
Vedle činoherních režií se s velkými úspěchy věnuje i režii muzikálů. Na které muzikály se v Brně chodí nejvíc? Nejenom o divadle s ředitelem Městského divadla Brno.

Férový záporák, který nehrál jen na sebe, vzpomínají kolegové na Havelku

12.October » iDNES.cz
Z jeho rolí v krimiseriálech si ho diváci možná budou pamatovat spíše jako záporáka, jeho kamarádi a kolegové však potvrzují, že šlo skutečně jen o hraní. Martin Havelka, který před týdnem podlehl těžké nemoci, pro ně zůstane férovým a pracovitým ...

Divadlo se rozloučilo s Martinem Havelkou na hudební scéně

11.October » Novinky.cz
Na hudební scéně Městského divadla v Brně se v neděli uskutečnilo poslední rozloučení s divadelním televizním a filmovým hercem Martinem Havelkou. Zemřel druhého října ve věku 62 let a chybět bude nejen blízkým a kolegům, ale i početným divadelním...

Poslední rozloučení s Martinem Havelkou: Obřad proběhl v divadle. Kolem rakve stála čestná stráž

11.October » eXtra.cz
Minulý týden odešel do hereckého nebe Martin Havelka. Ve věku 62 let podlehl vážné nemoci. Poslední rozloučení s oblíbeným hercem se uskutečnilo v neděli v Městském divadle Brno.

Poslední rozloučení s Martinem Havelkou (†62): Zpěv bez roušek i tajemné vzkazy!

11.October » Blesk.cz
Kvůli zavírání divadel v důsledku zpřísnění koronavirových opatření se muselo poslední rozloučení s brněnským hercem Martinem Havelkou (†62) narychlo přesunout z pondělí již na neděli 11.10. Jak vše probíhalo a kdo všechno promluvil?

Vyjádření ND a APD

8.October » Divadelní noviny
K současné situaci se vyjádřil ředitel Národního divadla Jan Burian i předseda Asociace profesionálních divadel Stanislav Moša. Divadla se bez vyjímek na 14 dní od pondělí 12. 10. 2020 zavřou.

Prymulův „zákaz zpěvu“ dusí divadla: Milionové ztráty a pokles prodejů vstupenek

3.October » Blesk.cz
Od pondělí jsou v Česku zakázána představení se zpěvem, jako jsou muzikály nebo opera. Hrát se může pouze činohra nebo balet, maximálně však pro 500 diváků. Ředitelé a majitelé divadel, které Blesk Zprávy oslovily, říkají, že nařízení bez konkrétn...

Divadla kritizují nové opatření ministra zdravotnictví týkající se zákazu operních a ...

2.October » Divadlo.cz
Muzikálová divadla jsou zaskočena rozhodnutím vlády zakázat produkce, při kterých se ve velké míře zpívá. Asociace profesionálních divadel uvedla, že formulace

Vyjádření Asociace profesionálních divadel a Národního divadla

1.October » Divadelní noviny
Vyjádření Asociace profesionálních divadel a Národního divadla k současnému omezení kvůli nouzovému stavu.

Tato informační stránka o Stanislav Moša zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stanislav Moša" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes