Eva Mráziková

Related to

Město Ústí nad Labem půjčí Galerii Emila Filly 230 tisíc korun na úhradu úprav nových prostor

7.July » ČRo
Galerie Emila Filly v Ústí nad Labem nemá peníze kvůli koronavirové krizi peníze na zaplacení rekonstrukce nových prostor v domě kultury. Město jí půjčí 230 tisíc korun.

Ústecká Galerie Emila Filly je na novém místě, otevřela výstavou

17.June » Artalk.cz
V Domě kultury v Ústí nad Labem se dnes slavnostně otevřela Galerie Emila Filly, která dříve sídlila v odlehlejší části města Předlice. Galerie byla v centru města již dříve, do Armaturky se přestěhovala na přechodné období, které nakonec trvalo p...

Ústecká Galerie Emila Filly se přestěhovala, na novém místě otevřela výstavu

17.June » Bleskově.cz
Na nové místo v Ústí nad Labem se přestěhovala Galerie Emila Filly. Existuje od roku 1985, stěhovala se již sedmkrát a může se stěhovat znovu.

Na periferii jsme osiřeli, říká ředitelka přestěhované Galerie Emila Filly

16.June » iRegiony Impuls
v Ústí nad Labem se v 17 hodin po několika měsících příprav otevře Galerie Emila Filly. V nových prostorách, po přestěhování z předlické Armaturky, zahájí činnost výstavou „Zpráva z uzavřeného prostoru“ Marie Blabolilové, Romany Horákové, Jiřího K...

Galerie Emila Filly se musí stěhovat, vedení Ústí nechce dotovat nájem

23.September » iDNES.cz
Ústecká Galerie Emila Filly se zřejmě bude stěhovat do nových prostor v centru města. Nyní sídlí v...

Galerie Emila Filly se musí stěhovat, vedení Ústí nechce dotovat nájem

23.September » iRegiony Impuls
Ústecká Galerie Emila Filly se zřejmě bude stěhovat do nových prostor v centru města. Nyní sídlí v budově bývalé Armaturky v části Předlice, kde je roční nájem 438 990 korun bez energií. Vedení města, které na něj přispívá, se tak velký nájem nelíbí.

Fillově výstavní síni v ústecké armaturce v Předlicích chybí peníze na provoz

16.September » Ústecký deník
Galerie v bývalé Armaturce potřebuje zaplatit náklady. Ústí pomůže, ale chce, aby se galeristé přestěhovali do levnějšího prostoru.

Výstava Desítka sítem: 10 let sítotiskové dílny na FUD UJEP

12.February » czechdesign.cz
Výstava Desítka sítem otevírá výstavní rok 2019 v Galerii Emila Filly a nabízí poohlédnutí za všemi lety existence sítotiskové dílny. Navštívit ji můžete od 13. února v Ústí nad Labem.

TZ: Desítka sítem – 10 let sítotiskové dílny na Fakultě umění a designu UJEP

6.February » Artalk.cz
Desítka sítem – 10 let sítotiskové dílny na Fakultě umění a designu UJEP / kurátoři: Jaromír Limr, Pavel Frič, Eva Mráziková / Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem / 14. 2. – 23. 3. 2019 Výstava Desítka sítem otevírá výstavní rok 2019 v Galerii Em...

Tato informační stránka o Eva Mráziková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Mráziková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes