15
new stories - click to show

Josef Nedorost

Related to

Český fotbal smutní. Zemřel držitel olympijského stříbra a vítěz Amerického poháru

4.September » Sport.cz
Smutná zpráva pro český fotbal. Ve čtvrtek 3. září zemřel po delší nemoci Karel Knesl bývalý hráč Dukly Praha a stříbrný z OH v Tokiu 1964. Bylo mu 78 let. S Duklou vyhrál také Československý pohár 1965, v sezonách 1962/63 a 1963/64 byl s A týmem u …

Zemřel fotbalista Karel Knesl. S Duklou vyhrál ligu i Americký pohár, s reprezentací olympijské stříbro

4.September » iROZHLAS
Ve věku 78 let zemřel někdejší fotbalista Karel Knesl, trojnásobný vítěz československé ligy a držitel stříbrné medaile z olympiády v Tokiu v roce 1964. Informaci o jeho úmrtí potvrdil serveru iROZHLAS.cz předseda představenstva Dukly Praha Bohumil …

Studio Morgan Creek Entertainment údajně chystá reboot...

19.August » Kritiky.cz
Studio Morgan Creek Entertainment údajně chystá reboot Vymítače ďábla, který by měl do kin dorazit v roce 2021

Bylo potvrzeno, že Jennifer Grey objeví v pokračování...

7.August » Kritiky.cz
Bylo potvrzeno, že Jennifer Grey objeví v pokračování Hříšného tance ve kterém si zopakuje roli Frances ,, Baby´´ Housemanové. Režírovat poté bude Jonathan Levine (Srážka s láskou) a scénář napíší Tobias Iaconis a Mikki Daughtry (La Llorona: Proklet…

Tajemství zesnulého »veksláka« Nedorosta: Vypadal jako bezdomovec, zemřel jako boháč!

5.August » Blesk.cz
Kolegové, kteří se v posledních letech setkali s hercem a dabérem Josefem Nedorostem (†64), nemohli uvěřit tomu, jak moc se změnil. Dokonce prý vypadal i jako bezdomovec. Jenže ve skutečnosti zemřel jako boháč! Co všechno mu říkalo pane?

Josef Nedorost (†64): Příčina smrti herce z Bony a klid!

4.August » stars24.cz
Před několika dny zasáhla českou hereckou obec zpráva o úmrtí herce Josefa Nedorosta, kterého proslavila role veksláka ve filmu Bony a klid. Nyní už je jasné, co bylo příčinou jeho smrti.

Šéf veksláků z Bony a klid Josef Nedorost (†64): Bál se, že ho chtějí zabít!

4.August » Blesk.cz
Z veselého charismatického chlapa se stal podivín, měl stihomam, že ho někdo sleduje a chce zabít. Vekslák z filmu Bony a klid Josef Nedorost (†64), který zemřel ve svém českobudějovickém bytě, se měnil před očima a jeho kolegové nestíhali zírat.

Josef Nedorost (†64) z Bony a klid: Příčinu smrti odhalila pitva!

4.August » Blesk.cz
Předběžné zjištění koronera potvrdila i nařízená pitva! Vekslákovi ze slavného filmu Bony a klid Josefu Nedorostovi (†64) selhalo zdraví.

Šéf veksláků z filmu Bony a klid: Smrt Josefa Nedorosta (†64) řeší POLICEJNÍ PITVA!

4.August » Aha!
Už je jasné, proč nečekaně zemřel vekslák Richard z kultovního filmu Bony a klid Josef Nedorost (†64)! Policie nařídila pitvu. Její výsledky definitivně vylučují cizí zavinění a poukazují na selhání zdraví.

Poslední role „šéfa veksláků“ Nedorosta! Vypadal jako bezdomovec, říká režisér Magnusek

2.August » Blesk.cz
Úmrtí slavného veksláka Richarda z filmu Bony a klid zasáhlo i režiséra Tomáše Magnuska (36)! Ten loni Josefa Nedorosta (†64) obsadil do svého seriálu Čechovi. Sám byl ale v šoku, jak kdysi vyhledávaný fešný herec vypadal.

Chtějí mě zabít, třásl se před smrtí Nedorost (†64)

2.August » Aha!
Z veselého charismatického chlapa se stal podivín, měl stihomam, že ho někdo sleduje a chce zabít. Vekslák z filmu Bony a klid Josef Nedorost (†64), který zemřel ve svém českobudějovickém bytě, se měnil před očima a jeho kolegové nestíhali zírat.
Veronika Jeníková - Herečka
Alžběta Dufková - Česká akvabela

Tato informační stránka o Josef Nedorost zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Nedorost" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes