Josef Nedorost

Related to

Bylo potvrzeno, že Jennifer Grey objeví v pokračování...

7.August » Kritiky.cz
Bylo potvrzeno, že Jennifer Grey objeví v pokračování Hříšného tance ve kterém si zopakuje roli Frances ,, Baby´´ Housemanové. Režírovat poté bude Jonathan Levine (Srážka s láskou) a scénář napíší Tobias Iaconis a Mikki Daughtry (La Llorona: Prokl...

Tajemství zesnulého »veksláka« Nedorosta: Vypadal jako bezdomovec, zemřel jako boháč!

5.August » Blesk.cz
Kolegové, kteří se v posledních letech setkali s hercem a dabérem Josefem Nedorostem (†64), nemohli uvěřit tomu, jak moc se změnil. Dokonce prý vypadal i jako bezdomovec. Jenže ve skutečnosti zemřel jako boháč! Co všechno mu říkalo pane?

Josef Nedorost (†64): Příčina smrti herce z Bony a klid!

4.August » stars24.cz
Před několika dny zasáhla českou hereckou obec zpráva o úmrtí herce Josefa Nedorosta, kterého proslavila role veksláka ve filmu Bony a klid. Nyní už je jasné, co bylo příčinou jeho smrti.

Šéf veksláků z Bony a klid Josef Nedorost (†64): Bál se, že ho chtějí zabít!

4.August » Blesk.cz
Z veselého charismatického chlapa se stal podivín, měl stihomam, že ho někdo sleduje a chce zabít. Vekslák z filmu Bony a klid Josef Nedorost (†64), který zemřel ve svém českobudějovickém bytě, se měnil před očima a jeho kolegové nestíhali zírat.

Josef Nedorost (†64) z Bony a klid: Příčinu smrti odhalila pitva!

4.August » Blesk.cz
Předběžné zjištění koronera potvrdila i nařízená pitva! Vekslákovi ze slavného filmu Bony a klid Josefu Nedorostovi (†64) selhalo zdraví.

Šéf veksláků z filmu Bony a klid: Smrt Josefa Nedorosta (†64) řeší POLICEJNÍ PITVA!

4.August » Aha!
Už je jasné, proč nečekaně zemřel vekslák Richard z kultovního filmu Bony a klid Josef Nedorost (†64)! Policie nařídila pitvu. Její výsledky definitivně vylučují cizí zavinění a poukazují na selhání zdraví.

Poslední role „šéfa veksláků“ Nedorosta! Vypadal jako bezdomovec, říká režisér Magnusek

2.August » Blesk.cz
Úmrtí slavného veksláka Richarda z filmu Bony a klid zasáhlo i režiséra Tomáše Magnuska (36)! Ten loni Josefa Nedorosta (†64) obsadil do svého seriálu Čechovi. Sám byl ale v šoku, jak kdysi vyhledávaný fešný herec vypadal.

Chtějí mě zabít, třásl se před smrtí Nedorost (†64)

2.August » Aha!
Z veselého charismatického chlapa se stal podivín, měl stihomam, že ho někdo sleduje a chce zabít. Vekslák z filmu Bony a klid Josef Nedorost (†64), který zemřel ve svém českobudějovickém bytě, se měnil před očima a jeho kolegové nestíhali zírat.

Zemřel Josef Nedorost

1.August » Divadelní noviny
(20. 9. 1955 České Budějovice - 31. 7. 2020 České Budějovice) Herec a dabér, který se proslavil rolí ve filmu Bony a klid (1987), kde hrál šéfa party veksláků.

Herec a dabér Josef Nedorost zemřel

Bylo mu 64 let. Lidé ho znají hlavně z filmu Bony a klid, kde si zahrál postavu šéfa veksláků. Nedorost měl v poslední době velmi vážné zdravotní problémy. Podle sousedů mu před časem zemřela matka, a když se dlouho neobjevoval, někdo zavolal poli...

Z výsluní až na dno, ochrnul a trpěl depresemi. Příběh veksláka z Bony a klid Josefa Nedorosta

1.August » Expres.cz
Herec a dabér Josef Nedorost (†64), který se proslavil velkou rolí ve filmu Bony a klid, zemřel předčasně ve svém bytě na sídlišti v Českých Budějovicích. Jeho život neprovázela jen omamná sláva, ale sám si sáhl na dno, ze kterého se málem nedosta...

Nedorost zemřel jako boháč! Byty, dům, pozemky...

1.August » Aha!
Bývalá filmová hvězda Josef Nedorost (†64) zemřel sice sám a v zapomnění, ale rozhodně ne chudý! Vekslák z kultovního filmu Bony a klid totiž podle výpisu z katastru nemovitostí vlastnil v době své smrti celkem pět bytů, jeden dům a dva pozemky.
Veronika Jeníková - Herečka

Tato informační stránka o Josef Nedorost zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Nedorost" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes