Michaela Neumannová

MotoGP v Rakousku 2018: Ohlasy prvních pěti v cíli

14.srpna » MotoGPSport.cz
Po brněnském závodě, který se nesl ve znamení tropických teplot, přišel závodní víkend v Rakousku, kde jezdce pro změnu potrápil déšť. V den závodu už ovšem bylo sucho. Pro výhru si dojel Lorenzo. Druhé místo obsadil Márquez a třetí skončil Dovi.

Angel Nieto Team pojede příští rok v Moto2

13.srpna » MotoGPSport.cz
Angel Nieto Team příští rok nebude součástí královské kubatury, ale nově rozšíří řady týmů kategorie Moto2.

Lin Jarvis potvrdil, že u satelitní Yamahy pojedou Morbidelli a Quartararo

Lin Jarvis během GP Rakouska při rozhovoru pro Simona Crafara (reportéra motogp.com) potvrdil, že u satelitní Yamahy příští rok pojedou Morbidelli a Quartararo.

Kornfeil v Rakousku bodoval třináctým místem, spokojený není

Jakub Kornfeil si v Rakousku dojel pro body za třinácté místo, ale spokojený s tímto výsledkem není. Chtěl být v první desítce.

MotoGP: Po bitvě s Márquezem vítězí v Rakousku Lorenzo

12.srpna » MotoGPSport.cz
O výhru se až do poslední chvíli prali Lorenzo a Márquez. Nakonec vítězí Lorenzo. Márquez je druhý. Na podium vystoupil i Dovizioso.

Moto2: Dlouho vedl Oliveira, ale jako první nakonec dojel Bagnaia

Po velkých bojích s Oliveirou vítězí Bagnaia. Oliveira se musel smířit s druhým místem. Na podium se dostal i Marini.

Moto3: Z rakouské výhry se raduje Bezzecchi

Marco Bezzecchi po startu z pole position vítězí v Rakousku. Na druhé místo se v závěru dostal Bastianini. A jako třetí do cíle dorazil Jorge Martin, který je jen týden po operaci zlomené ruky.

MotoGP: Ve warm upu se na první pozici vrátil Dovi

Andrea Dovizioso zajel nejlépe v pátek dopoledne a nyní se vrátil na první pozici. Marc Márquez obsadil ve warm upu druhé místo. Třetí je Jorge Lorenzo.

Moto2: Warm up prostřední třídy ovládl Schrötter

Nejlepší čas warm upu třídy Moto2 zajel Němec Marcel Schrötter. Následovali Portugalec Miguel Oliveira a Španěl Alex Márquez.

Moto3: Na úvod neděle byl nejrychlejší Bezzecchi

Nejlepší trojici nedělního warm upu nejslabší kubatury utvořili Marco Bezzecchi, Jaume Masia a John McPhee.

Tato informační stránka o Michaela Neumannová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Neumannová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes