Jaroslav Nosek

Vztahuje se k

Kilpi Skyrunning 2017

6.srpna » Prostě běž!
A post shared by Eva Fryšarová (@zabehu.cz) on Aug 5, 2017 at 7:43am PDT 50 km + 2400 m převýšení ↗️ 21km + 1600m převýšení ↗️ Výsledky - tady 4 věci, které potřebuješ na Skyrunning (začínáme) Skyrunning v silničkách? A post shared by Jaroslav Nos...

Fotografie z výšin

25.července » Plzeň.cz
Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM v Plzni otevřelo výstavu fotografa Jaroslava Noska Z VÝŠIN MRAKODRAPU. Výstava zprostředkuje pohledy z běžně nepřístupného místa a ve zkratce zachycuje, jak společně s námi měnilo tvář i město.

Konečně! Padl rozsudek za stočený tachometr... Kolik dostal?

15.října » AUTO.cz
Na základě trestního oznámení, které jsme podali na prodejce ojetých vozů www.kupskodu.cz, skutečně Okresní soud v Mostě vyřkl tvrdý trest. Stočená auta zde však prodávají dál.

Autobazar LomCars - podvodný autobazar nebo solidní prodejce kvalitních a prověřených vozů?

14.srpna » AutaNet.cz
V době pokročilých technologií a možností vyhledat a sdílet informace je až neuvěřitelné, že se stále najdou mezi bazaristy vykuci, kterým není proti srsti nehorázně podvádět a vydělávat desetitisíce na důvěřivých zákaznících. Jednoho takového odh...

Podvodné stáčení tachometrů vozidel Škoda: Kdy tohle skončí?

26.července » AUTO.cz
Před dvěma lety jsme litvínovského prodejce KupŠkodu usvědčili z prodeje vozu se stočeným tachometrem. Čekali jste, že s ostudou ukončí činnost. Ani náhodou – funguje vesele dál, dokonce pod třemi různými názvy.

Tato informační stránka o Jaroslav Nosek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Nosek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes