Tomáš Nováček

Vztahuje se k

Začala sezóna senosečí. Myslivci i dobrovolníci plaší zvěř, aby nepadla za oběť sekačkám

26.května » ČRo Olomouc
Tisíce mláďat každoročně nepřežijí sezónní senoseče. V ohrožení jsou hlavně srnčata a zajíci. S jejich plašením, než do porostu vjedou sekačky, můžou pomoci myslivcům i dobrovolníci. Nejen na Prostějovsku se mohou lidé přidat prostřednictvím portá...

Třináctka byla stoprocentní

1.května » SFC Opava
Redakce - Opava – Fotbalisté opavské třináctky mají náročný program. Po kvalitně obsazeném turnaji ve Valašském Meziříčí je čekaly dva mistrovské zápasy. Nejdříve přišlo jasné vítězství 13:1 nad Šumperkem a následně vítězství 5:2 v Bílovci.

Třináctka porazila Kroměříž, trenér Klajmon hráče chválil

6.března » SFC Opava
Redakce - Opava – Třináctka Slezského FC si poradila v přípravném utkání s Hanáckou Slavií Kroměříž. Svěřenci trenéra Marcela Klajmona zvítězili 6:4. Hrálo se na šířku hřiště v počtu 7 + 1.

Třináctka veze z mezinárodního festivalu šesté místo

12.prosince » SFC Opava
Redakce - Opava – Na mezinárodním halovém festivalu v Bílovci startovali fotbalisté opavské třináctky. Během tří dnů odehráli celkem osm zápasů a v konečném zúčtování obsadili šestou příčku.

Třináctka startovala na republice

28.listopadu » SFC Opava
Redakce - Opava – Až do finále halového mistrovství republiky se probojovali fotbalisté naší třináctky. Na kladenské palubovce odehráli pět zápasů, bohužel bez jediného bodového zisku.

Třináctka postoupila do finále republiky

21.listopadu » SFC Opava
Redakce - Opava – Třináctka Slezského FC skvěle prošla kvalifikačním turnajem na mistrovství republiky v halovém fotbalu. Na palubovce v Bílovci vybojovala čtyři vítězství a jednu remízu. O víkendu ji čeká velké finále na Kladně.

Myslivecká mše s ukázkou pasování

K velmi působivým mysliveckým zvykům a tradicím patří Svatohubertské mše. Díky nim se veřejnost může seznámit i s některými starodávnými mysliveckými rituály.

Třináctka nezachytila úvod

25.září » SFC Opava
Redakce - Opava – Derby s ostravským Baníkem nedopadlo pro opavskou třináctku dobře. Opaváci nezachytili vstup do zápasu a to nakonec rozhodlo.

Třináctka vyhrála ve Frýdku-Místku

11.září » SFC Opava
Redakce - Opava – Další vítězství si připsali fotbalisté opavské třináctky. Na hřišti v Lískovci porazili domácí Frýdek- Místek 5:2. Zápas měl velmi dobrou kvalitu.

Třináctka padla s Valachy

4.září » SFC Opava
Redakce - Opava – Třináctka Slezského FC hostila na hřišti za koupalištěm v neděli celek Valašského Meziříčí. Opavským hráčům se výsledkově nedařilo a Valachům podlehli 2:4.

Tato informační stránka o Tomáš Nováček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Nováček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes