Dominik Novák

Vztahuje se k

Velehradská pouť i se sv. Ludmilou

10.července » Katolický týdeník
Před obrazem Panny Marie a vedle ostatků sv. Ludmily se na Velehradě 5. července slavila cyrilometodějská poutní mše, při které biskupové zasvětili zemi Mariinu Neposkvrněnému Srdci.

Nové biskupy čekají velké úkoly

17.října » Katolický týdeník
Třicet kilo mouky spotřebovaly ženy ze Strání na koláčky, které mohli ochutnat všichni, kdo přijeli minulou sobotu do Olomouce na biskupské svěcení.

Nový bratislavský label Evocative Objects zkoumá zvukovou psychedelii

23.března » RadioWave
Bratislavská hudební scéna je vitální. Funguje tam hned několik zajímavých producentů, projektů a klubů, a v posledním čase i labelů. Zmiňme třeba soundartový LOM Jonáše Grusky, klubověji orientovaný Proto Sites nebo experimentální Urbsounds. Nejn...

„Psi Páně“ slavili mší i filmem

Vyprodaný sál v olomouckém kině Metropol čekal minulou sobotu večer na tvůrce a protagonisty dokumentárního snímku Psi Páně aneb Sněz ten film.

Teď se zklidnit? Děláte si legraci?

6.prosince » Katolický týdeník
Dobře znáte ten pocit. Je tu advent… a všechno se zrychluje. Času ubývá a restů, které máme vyřídit do konce roku, naopak přibývá. A do toho přichází KT s provokativním tématem, že je třeba se na chvíli zastavit.

Společnost

Ocenění z Londýna Skupina ČSOB uspěla v soutěži European Structured Products & Derivatives Awards 2016. Zvítězila v kategoriích Nejlepší.....
Hokej - Hra na ledě

Tato informační stránka o Dominik Novák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dominik Novák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes