Kryštof Novák

Vztahuje se k

Vojtík vyhrál v Budišově

13.dubna » idobryden.cz
Osmnácté narozeniny se vší parádou zažil Matěj Vojtík, elitní hráč Discgolf Clubu Slovácko. Dospělost totiž oslavil vítězstvím na náročném a silně obsazeném turnaj v Budišově na Budišovsku, který přilákal téměř devadesát hráčů, včetně loňského mis...

Knihovna v Galerii UM

14.března » Artalk.cz
Barbora Beranová, Nam Do Hoai, Jakub Koubek, Jonatan Kuna, Cindy Kutíková, Hoai Le Thi, Jiří Mocek, Kryštof Novák, Jakub Novotný, Daniel Šmíra, Romana Uhříčková, Michal Veltruský / Knihovna. Svazky a digitalizáty, sbírky a databáze / kurátorky: La...

Z deníku discgolfové hvězdy Kryštofa Nováka: Má discgolfová sezóna 2017

6.listopadu » Abicko.cz
Mistr České republiky v discgolfu Kryštof Novák shrnul pro ábíčko svojí sezónu 2017. Přečtěte si, čeho chtěl dosáhnout - a co se mu povedlo!

Partyzánka Božena Kopcová obdržela nejvyšší vyznamenání za odboj

31.října » Třebíčský deník
Domamil - Při příležitosti státního svátku vzniku Československa převzala v Praze sedmadevadesátiletá Božena Kopcová z Domamile vyznamenání Zlaté lípy. Předal jí ho ve středu 25. října osobně ministr obrany ČR Martin Stropnický.

Mistrovství v discgolfu: Češi bodovali!

23.června » Abicko.cz
Ve dnech 10 - 11. 6. se v Chorvatském městě Toplice Sveti Martin uskutečnil 2. ročník Mistrovství střední Evropy v discgolfu. Naši zemi reprezentovalo 13 hráčů. Češi bodovali!

Zahradní slavnost se ujala. Radost dělá seniorům i dětem

18.června » Třebíčský deník
Moravské Budějovice - Pěknou tradicí se stala v Domě svatého Antonína v Moravských Budějovicích Zahradní slavnost. V sobotu odpoledne se konala již podeváté.

Děti si přály pohádku o planetách. Tak vznikly Vesmírníčky

Domamil - Knížka je to mimořádná. Nejenže je celá vytvořená autorkou Gabrielou Kopcovou – po stránce textové i výtvarné, ale zvláštností je i skutečnost, že je prodávaná pod dvěma názvy. Vesmírníčky na dobrou noc a Pohádky o planetách.

Celý život zasvětila včelám. Drží mne při životě, říká Jiřina Kacetlová

10.května » Třebíčský deník
Horky - Jaro otevřelo dokořán svou náruč. Příroda znovu ožila a v ní se svým bzukotem pozvolna ohlásily i včely. Vždy bývaly symbolem píle, přičinlivosti a čistoty. Nejinak to cítí a uznává i Jiřina Kacetlová z Horek u Želetavy. Její život je obdi...

Tato informační stránka o Kryštof Novák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kryštof Novák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes