Jan Nosek Novák

Vztahuje se k

Premiéra pobavila a zároveň donutila k zamyšlení

26.února » Nymburský deník
Poděbrady /FOTOGALERIE/ - První letošní premiéru nachystal poděbradský Divadelní spolek Jiří. Pod vedením profesionálního herce a režiséra Jana Noska Nováka ochotníci nastudovali ironickou, až hořkou komedii Petra Zelenky s názvem My se vám ozveme.

Spoře oděná Eva Decastelo se vrhla na polonahou hvězdu Okresního přeboru. Asistovala jí blonďatá seriálová sexbomba v nedbalkác

30.června » Super.cz
Zábavu a atraktivní herecké trio slibuje nové nastudování bláznivé komedie Donalda Churchilla Natěrač, které se pod režijním vedením Jana Noska Nováka rodí v Divadle Gong.

Za oponou: Branické divadlo v novém

20.března » i-divadlo.cz
Již pátou premiéru chystá znovuotevřené Branické divadlo – bude jí inscenace komediální hry Marca Camolettiho Na správné adrese aneb Holky z inzerátu. Název napovídá, že je opřena o situační komiku a pracuje s prvkem záměn. „Nové“ Branické divadlo...

Dva nahatý chlapi - Sébastien Thiéry

3.prosince » Informuji.cz
Dva do té doby úplně seriózní advokáti ze stejné kanceláře se probudí... | Praha 4 - (2016-12-15 19:30:00 - 2016-12-15 00:00:00)
Uršula Kluková - Česká herečka
Patricie Solaříková - Česká herečka

Tato informační stránka o Jan Nosek Novák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Nosek Novák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes