Jitka Nováková

Vztahuje se k

Zemřela herečka Jitka Nováková

14.července » Právo
Ve věku nedožitých 86 let zemřela 26. června v Liberci herečka, zpěvačka a loutkoherečka Jitka Nováková. Spolu s manželem Karlem Novákem patřila k zakladatelským osobnostem Studia Ypsilon, v němž působila v letech 1969–77, poté byla členkou hereck...

Jak jsme žili v Československu: Děčany

31.května » Litoměřický deník
Litoměřicko - V pátek 1. června pokračuje pouze v tištěném Litoměřickém deníku dalším dílem seriál Jak jsme žili v Československu.

Dobrovolnické centrum ve Štětí otevřelo novou kancelář

31.května » Litoměřický deník
Štětí - Na slavnostním otevření DC Dobro-volně oficiálně Eva Hadašová v zastoupení Charity České republiky předala spolku Dobro-volně dva invalidní vozíky pro štětské seniory, kteří jsou méně mobilní.

FOTO: Včelaři v Račicích sklízejí úrodu o dva týdny dřív

30.května » Litoměřický deník
Račice - Medu bude víc a včelaři ho nabídnou spotřebitelům dřív, než tomu bývalo v předchozích letech. Způsobilo to teplé počasí, které zrychlilo vegetační dobu kvetoucích plodin.

Ústecký kraj dal na sportující mládež miliony. Podpořil i ASK Lovosice

30.května » Litoměřický deník
Ústecký kraj - Nákup míčů, odměny trenérům, pronájmy hal i sportovišť, ale i doprava na soutěže. Že sport není levná záležitost, ukazují výdaje, za které musí profesionální sportovní kluby v Ústeckém kraji ročně zaplatit statisícové částky.

Rozruch u Rovniny. Staví se plynovod a cesta pro cykloturisty

1.května » idobryden.cz
O nečekaný rozruch mezi turisty a obyvateli Uherského Hradiště se postarala těžká technika u rozhledny Rovnina v Mařaticích. Obavy z nelegálních zásahů jsou ale zbytečné.

FOTO: Jedovatý yperit prověřil litoměřické hasiče

Litoměřice - Jako yperit identifikovali litoměřičtí profesionální hasiči neznámou látku na neobvyklém prověřovacím cvičení v kasárnách pod Radobýlem.

FOTO: Lovosický přívoz spustili na Labe, sezona začala

Lovosice – Přívoz Lovosice převezl první cestující v pátek 20. dubna. Na vodu byl spuštěn o den dříve.
Karel Novák - Herec
Jan Tříska - Český herec

Tato informační stránka o Jitka Nováková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jitka Nováková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes