Marta Novotná

Vztahuje se k

Město Litvínov zve na akci Setkání turistů a cykloturistů ne Lesné

12.srpna » Turistické listy
Akce se koná v neděle 10. září 2017. Tipy na trasy kolem Lesné pro cykloturisty 1. cyklotrasa 26 km: z Rudolic v Horách přes Brandov, zpět do Rudolic v Horách a Lesnou 2. cyklotrasa 33 km: z Rudolic v Horách přes Malý Háj, Brandov, Gabrielinu Huť,...

Hraběcí rodinu Valdštejnů uctí oblíbená veselice

25.dubna » Mostecký deník
Litvínov – Celoměstské slavnosti začnou už tuto neděli studentským majálesem. To hlavní přijde o prvomájovém pondělí.

Vzpomínalo se na country legendu Michala Tučného (✝48): Takhle teď vypadá jeho manželka a dcera

7.dubna » Super.cz
Rodina legendárního country zpěváka Michala Tučného (✝48) uspořádala k jeho nedožitým sedmdesátým narozeninám galakoncert v pražské Lucerně.

Marta Novotná: ,,Kdo chce zapalovat, musí sám hořet"

24.března » pinces.cz
Co ještě nevíte o předsedkyni trenérsko-metodické komise a dlouholeté osobní trenérce legendární Marušky Hrachové?

Trenérem roku se stal Petr Lacina, Marta Novotná byla uvedena do Síně slávy

17.ledna » pinces.cz
Při slavnostním vyhlášení ankety Trenér roku v pražské Lucerně byla do Síně slávy uvedena i dlouholetá trenérka Marie HRACHOVÉ.

Trenérem roku 2016 se stal Petr Lacina, kouč olympijského vítěze Krpálka

17.ledna » sportovnilisty.cz
Reprezentační trenér českých judistů Petr Lacina, kouč olympijského vítěze Lukáše Krpálka, se stal ve volbě členů Unie profesionálních trenérů (UPT) Českého olympijského výboru Trenérem roku 2016. O výsledcích ankety hlasováním rozhodovalo 120 čle...

Anketa: Který díl Harryho Pottera máte nejraději? A proč?

21.září » sarden.cz
Tagy: Harry Potter Anketa Dětská literatura Tata Geek Sarden čte dětem České vydání Prokletého dítěte se nezadržitelně blíží. Harry Potter si za léta svého čarování stačil získat miliony nadšených čtenářů. Ale které jeho knižní dobrodružství se tě...

Olomoucký kraj zajímá kdy a kam jezdíte na kole

Olomoucký kraj se obrací na cyklisty s žádostí o vyplnění krátkého dotazníku sloužícího pro účely zpracování strategického dokumentu s názvem „Koncepce rozvoje cyklistické dopravy v Olomouckém kraji“. „Koncept má za cíl mapovat aktuální stav rozvo...

Libunecké dřevosochání

26.července » TruhlarskyPortal.cz
Tento rok se v malé vesničce pod zříceninou Trosky sešli poprvé tři řezbáři, aby veřejnosti předvedli, co všechno se dá vyrobit za pomoci motorové pily. Akce se konala na farmě Marty Novotné, která byla organizátorku setkání.

Motorová pila jako umělecký nástroj

25.července » Kultura Deník.cz
Libunec (Jičínsko) – Tento rok se v malé vesničce pod zříceninou Trosky sešli poprvé tři řezbáři, aby veřejnosti předvedli, co všechno se dá vyrobit za pomoci motorové pily. Akce se konala na farmě Marty Novotné, která byla organizátorku setkání.

Hrachová u svého milovaného sportu zůstává: Ping-pong je pro mě droga

1.dubna » iDNES.cz
Marie Hrachová. To byl v osmdesátých letech minulého století pojem. Ostravskou stolní tenistku znala celá republika. Patřila ke světové špičce. A u svého oblíbeného sportu je pořád.
Lukáš Krpálek - Český reprezentant v judu
Helena Růžičková - Česká herečka

Tato informační stránka o Marta Novotná zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marta Novotná" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes