15
new stories - click to show

Milan Pacík

Related to

Žalobce zrušil veškerá obvinění v kauze tragického požáru hotelu v Náplavní ulici

5.November » Pražský patriot
Pražské městské státní zastupitelství zrušilo veškerá obvinění v případu tragického požáru v hotelu v Náplavní ulici v centru hlavního města. Kauza je nyní zpátky v prověřování, sdělil na dotaz ČTK šéf žalobců Prahy 2 Tomáš Svoboda.

V Bohumíně hořel panelový dům. ‚Požár si vyžádal několik mrtvých‘, potvrdili záchranáři

8.August » iROZHLAS
Moravskoslezští hasiči v sobotu v podvečer likvidovali požár v panelovém domě v Bohumíně na Karvinsku. Podle předběžných informací jsou na místě mrtví. Řekli to mluvčí záchranných složek. Další informace o požáru zatím neměli k dispozici.

V Praze 3 se propadla podlaha půdy, hasiči evakuovali obyvatele domu

7.February » Pražský patriot
Včera před půlnocí byl na operační středisko hasičů ohlášen propad půdy bytového domu v ulici Krásova na Žižkově.

V noci hořela auta v Praze 10

15.December » Pražský patriot
Dnes, patnáct minut po půlnoci, zasahovala jednotka hasičů z centrální stanice u požáru kontejnerů a osobních aut v Žítomírské ulici v Praze 10.

V centru Prahy shořel autobus, nikdo nebyl zraněn

21.November » Novinky.cz
V centru Prahy v ulici Na Poříčí shořel ve středu před půlnocí autobus soukromého dopravce, při požáru nebyl nikdo zraněn. Informoval o tom mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. Kvůli požáru autobusu byl v místě krátce omezen provoz tramvají v obo...

Na Poříčí hořel autobus

21.November » Pražský patriot
Včera v noci od 22:37 hodin zasahovala jednotka pražských hasičů v ulici Na Poříčí u požáru autobusu soukromého dopravce.

Fekální vůz prorazil plot u rodinného domu, zastavil se až na zahradě

14.August » Pražský patriot
V pražských Cholupicích došlo včera ráno k pozoruhodné dopravné nehodě, při které „hrál hlavní roli“ fekální vůz.

Nehoda v Práčské ulici blokovala provoz

V pátek 26. července od 07:38 hodin zasahovala jednotka pražských hasičů v Práčské ulici v Praze 10 u nehody dvou osobních aut. Jednu osobu hasiči předali do péče ZZS, hasiči zajistili místo nehody proti vzniku požáru a předali případ Policii ČR. ...

Na Ďáblickém hřbitově hořelo. Požár nezpůsobil větší škody

Požár porostu, dřeva a odložených věcí na ploše 50×10 metrů v Ďáblické ulici likvidovali dnes od 14:42 hodin hasiči z holešovické stanice a dobrovolná jednotka z Ďáblic. Pomocí dvou proudů vody byl požár uhašen v 15:27 hodin. Škoda požárem nevznikla.

Pražská policie dopadla žháře, který zapaloval auta i kontejnery. Udělal škodu skoro za milion

24.March » iROZHLAS
Policie zadržela a obvinila šestadvacetiletého muže, který má podle kriminalistů na svědomí minimálně 31 požárů aut, kontejnerů a zahradních přístřešků v Praze Letňanech a Vysočanech a také ve středočeském Káraném. Vzniklá škoda podle policie činí...

Uvnitř plechové garáže hořel Chevrolet

14.March » Pražský patriot
Jednotky pražských hasičů byly ve středu 13. března v 19:55 hodin vyslány k požáru ve společných garážích v ulici K Dolům v Praze 12. Hořelo auto uvnitř plechové garáže společných garáží soukromé firmy.

Tato informační stránka o Milan Pacík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Pacík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes