15
new stories - click to show

Tomáš Pancíř

Related to

Žaloba na premiéra Babiše je hotová. Očekáváme ale, že do voleb soud nerozhodne, tvrdí Michálek

22.June » iROZHLAS
Koalice Pirátů a Starostů a nezávislých v úterý představila seznam 34 adeptů na vládní posty. Z nich chtějí vybírat příští ministry, jejich náměstky a odborné poradce. Jak si opozice představuje případné skládání vlády? Je důležitá odbornost, nebo...

Převzali jsme především takzvané klasické dotační podvody, objasňuje evropský prokurátor Klement

18.June » iROZHLAS
O vzniku takzvané evropské prokuratury se mluví jako o zlomu nebo zásadním milníku v trestním právu. Nový Úřad evropského veřejného žalobce funguje od 1. června. Bude rozhodovat o podání žaloby ve věci střetu zájmů premiéra Andreje Babiše? Jak ryc...

Odpolední publicistka s Tomášem Pancířem

17.June » Rádiožurnál
Jednání s Polskem o rozšíření těžby v dole Turów nedaleko českých hranic. Jak pandemie zasáhla dušení zdraví lékařů? Který projekt se stal muzejním počinem loňského roku?

12,5 miliardy za protikoronavirová opatření? ‚Záleží, podle čeho podnikatelé žádali,‘ říká právník Meltzer

17.June » iROZHLAS
Asi 800 podnikatelů podle čtvrteční Mf Dnes požádalo stát o proplacení škod způsobených vládními protikoronavirovými opatřeními. Od státu žádají dohromady 12,5 miliardy korun. Podle Filipa Meltzera z Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomou...

Za screeningové vyšetření lepší pokoj v lázních, to by mohlo dostat lidi k lékařům, věří onkolog Fínek

Z průzkumu vyplývá, že Česká republika si v dostupnosti léčby nádorových onemocnění nestojí vůbec špatně. Horší je to ale s ochotou podstupovat preventivní vyšetření.

Jak je na tom Česko v boji s rakovinou? Poslechněte si Speciál Radiožurnálu

16.June » Rádiožurnál
Jak si v mezinárodním srovnání stojí Česko v péči o onkologicky nemocné pacienty? Tomáš Pancíř se ptá hostů ve speciálním vysílání Radiožurnálu. Poslechněte si záznam.

Jak je na tom Česko v boji s rakovinou? Poslechněte si dnešní Speciál Radiožurnálu

16.June » Rádiožurnál
Jak si v mezinárodním srovnání stojí Česko v péči o onkologicky nemocné pacienty? Tomáš Pancíř se bude ptát svých hostů ve speciálním vysílání po hlavních zprávách ve 12 h.

Bez zahraničních pracovníků se český trh neobejde, říká František Kopřiva z Pirátů

15.June » ČRo Region
Hostem pořadu K věci byl středočeský poslanec Poslanecké sněmovny František Kopřiva z České pirátské strany.

Odpolední publicistika s Tomášem Pancířem

11.June » Rádiožurnál
Jak se bude pandemie v Česku vyvíjet v dalších týdnech? Blíží se v Německu konec neomezené rychlosti na dálnicích? Bude začínající Mistrovství Evropy ve fotbale regulérní?

Šéf Asociace poskytovatelů sociálních služeb: Nejde, aby se neočkovaní zaměstnanci vyhýbali klientům

11.June » iROZHLAS
Kvůli koronaviru museli uzavřít Domov důchodců ve Velkých Hamrech na Jablonecku. Jeden z klientů zkolaboval a byl covid pozitivní. A to i přesto, že byl očkovaný. Nákaza se projevila i u zaměstnankyně domova, která očkování odmítla. Ředitel domova...

Polední publicistika s Tomášem Pancířem

11.June » Rádiožurnál
Co se dá očekávat od summitu G7? Jak se z pandemie vzpamatovávají české hotely a restaurace? A jak velká část zaměstnanců domovů pro seniory odmítá očkování proti covidu?

Tato informační stránka o Tomáš Pancíř zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Pancíř" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes