15
new stories - click to show

Jana Pastyříková

Related to

INSTAudit: Co říkají o Zlíně čeští Instagrameři?

22.January » COT business
Celkem 6 známých Instagramerů a 3 dny ve Zlíně i okolí. Dosah? 850 tisíc lidí na sociálních sítích. Takové jsou výsledky INSTAuditu, který na podzim uspořádala destinační společnost Zlínsko a Luhačovicko. Principem auditu bylo pozvat několik předn...

Jak propagovat domácí cestovní ruch? Zlínsko a Luhačovicko pozvalo influencery

20.September » Zlin.cz
“Když pracujete v destinačce, vytváříte si osobní vztah k místům, turistickým cílům, lidem. Chtěli jsme se proto na naši oblast podívat nezávislýma očima a zjistit, které cíle mají potenciál, jak je destinace prostupná a co je zajímavé pro konkrét...

Jak propagovat domácí cestovní ruch? Zlínsko a Luhačovicko pozvalo influencery

18.September » Zlín
Zlín - Chtějí turistům nabízet autentické zážitky a neobjevená místa. Která to ale opravdu jsou? Destinační společnost Zlínsko a Luhačovicko zve na své území influencery z celé republiky, kteří “zhodnotí” pravý potenciál destinace.

Kam vyrazit? Zlínsko a Luhačovicko budou hodnotit známí instagrameři

17.September » Zlin.cz
“Hledáme místa, která jsou jedinečná, a která nás odlišují od Prahy, Českého Krumlova nebo Jižního Tyrolska,“ říká Jana Pastyříková, manažerka destinace Zlínsko a Luhačovicko.

Zlínsko a Luhačovicko pozvalo influencery na INSTAudit

17.September » COT business
Turistické oblasti chtějí návštěvníkům nabízet autentické zážitky a neobjevená místa. Která to ale opravdu jsou? Aby je skutečně poznala, Destinační společnost Zlínsko a Luhačovicko pozvala na své území influencery z celé republiky, kteří budou „h...

V Luhačovicích se představí lokální výrobci i muziky – startuje přehlídka Naše obec, naše radost

11.September » Zlin.cz
„K nám na Zlínsko a Luhačovicko lidé jezdí za panenskou přírodou, lázněmi i architekturou,“ říká manažerka destinace Jana Pastyříková. „Chtěli jsme jim při jejich cestách představit hudbu a gastronomii regionu.

V Luhačovicích se představí lokální výrobci i muziky – startuje přehlídka Naše obec, naše radost

2.September » Otrokovice
Mošty z Hostětína, farmářské sýry, bylinky, piva z místního pivovaru, kváskový chléb, ale také cimbálové muziky, taneční soubory nebo pravý gajdoš. Kulturní a gastronomické perly destinace Zlínsko a Luhačovicko se představí v neděli 13. září v Luh...

Luhačovice: Naše obec, naše radost

1.September » ParlamentniListy.cz
Mošty z Hostětína, farmářské sýry, bylinky, piva z místního pivovaru, kváskový chléb, ale také cimbálové muziky, taneční soubory nebo pravý gajdoš. Kulturní a gastronomické perly destinace Zlínsko a Luhačovicko se představí v Luhačovicích.

Identita, jistota, bezpečí. Dokumentární festival Jeden svět hledá, co nás spojuje

25.February » Novinky.cz
Jedenadvacátý ročník Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět míří opět do Zlína. Během čtyř promítacích dní čeká návštěvníky zajímavý filmový i doprovodný program.

Tato informační stránka o Jana Pastyříková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Pastyříková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes