15
new stories - click to show

Zdeněk Pelc

Related to

Česká GZ Media loni zvýšila tržby na 3,7 miliardy korun

12.January » Fintag.cz
Výrobce obalů a světová jednička ve výrobě gramofonových desek tuzemská GZ Media loni zvýšila tržby na 3,7 mld. Kč z předloňských 3,6 mld. Kč. Zisk před započtením úroků, daní a odpisů stoupl na 873 milionů korun z 691 milionů v roce 2019. The pos...

Každý chce desky z Česka. GZ Media hlásí skvělý rok a odmění manažery

11.January » Seznam Zprávy
Firma, která na přelomu tisíciletí málem zkrachovala, rekordně vydělává, a to navzdory panující krizi. Česká společnost GZ Media je v současnosti největším výrobcem gramodesek na světě. Zisk bez zdanění činil 873 milionů korun.

Ať už se do řízení státu vrátí selský rozum, přeje si miliardář Zdeněk Pelc

4.January » Forbes
Co bylo, bylo. Teď je teď. A můžeme se posunout dopředu a mít plány. Každý k novému roku přistupuje po svém a Forbes vám nabízí 21 novoročních přání, předsevzetí a výhledů do roku 2021 od úspěšných lidí českého byznysu. Jako další se o své přání p...

Trump je trapný, ale skvělý pro byznys. Co říká svět peněz na Ameriku?

4.November » Seznam Zprávy
Seznam Zprávy požádaly podnikatele, finančníky a další lidi ze světa peněz, kteří mají obchodní zájmy v USA, o komentář k výsledkům souboje Trump - Biden.

Světová jednička ve výrobě desek chce uspět v Česku a v USA i s tiskem

6.October » Seznam Zprávy
Česká firma GZ Media je největším výrobcem gramofonových desek na světě, teď se chce rozrůst i v oblasti polygrafie. V Česku do ní letos investuje 100 milionů korun a ve Spojených státech hledá firmu, kterou by koupila.

Rosteme i letos, hlavně nezastavit výrobu, říká majitel největšího výrobce vinylů Zdeněk Pelc

25.September » Forbes
Jak se letos daří českému byznysu? A jak vidí naši přední podnikatelé situaci do budoucna? Na to jsme se zeptali majitelů několika známých českých značek. Tentokrát jsme oslovili majitele největšího světového výrobce vinylů a člena žebříčku nejboh...

Vinyly jsou na vzestupu. Je o ně větší zájem než o CD

14.September » Seznam Zprávy
Vinyly vrátily úder CD, která je v 80. letech téměř vytlačila z trhu. Nyní jsou gramofonové desky populárnější. I když jejich prodeji pandemie nepřihrála tolik jako streamovacím službám, lidé za ně utratili 232,1 milionu dolarů.

Nekonečná kauza Vidkun pokračuje, vypovídal i Jaroslav Králík

16.June » Olomoucká Drbna
Výslechem dalších svědků pokračovala dnes u olomouckého krajského soudu údajná korupční kauza Vidkun odkrývající podle žalobce klientelistické vazby mezi policisty, podnikateli a politiky. Případ, který od podzimu 2015 hýbe veřejným děním, se znov...

Kauza Vidkun: Svědek mluvil o snahách skandalizovat sociální demokracii

16.June » EuroZprávy.cz
Výslechem dalších svědků pokračovala dnes u olomouckého krajského soudu údajná korupční kauza Vidkun odkrývající podle žalobce klientelistické vazby mezi policisty, podnikateli a politiky.

Místo desek jsme se naučili míchat dezinfekci, říká výrobce vinylů

17.April » Seznam Zprávy
„Letošní tržby? To by byla otázka spíš pro věštkyni Jolandu. Její výrok ‚vidím velký špatný‘ bohužel možná dojde letos svého naplnění. Budeme určitě krvácet, ale kůži nedáme lacino,“ říká Zdeněk Pelc z představenstva GZ Media.

Rodinné firmy řeší stejný problém: co dál s miliardovým majetkem?

26.November » Seznam Zprávy
GZ Media, Koh-i-noor či Siko jsou úspěšné české firmy, které počítají obrat v miliardách korun. Zároveň se jedná o podniky rodinné, které pomalu řeší nebo už vyřešily, kdo společnost převezme. Generační střídání je ale aktuálním tématem nejen u nich.

Za 16 tisíc nejde moc žít, říká k minimální mzdě výrobce desek Pelc

18.November » Seznam Zprávy
Výrobce desek Zdeněk Pelc z GZ Media říká, že kdo chodí pracovat, měl by se mít aspoň trochu dobře – a to podle něj ani za 16 tisíc moc nejde. O minimální mzdě jednali odbory, zaměstnavatelé i vláda. Ale nedohodli se.
Hana Malinová - Ředitelka sdružení Rozkoš bez rizika

Tato informační stránka o Zdeněk Pelc zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Pelc" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes