Max Plank

Vztahuje se k

Bylo odhaleno hlavní tajemství mozku

Vědci z Instituce molekulární buněčné biologie a genetiky Maxe Planka v Drážďanech (Německo) objevili DNA, která se účastní formování mozkové kůry, odpovídající za myšlení a jazyk.

Zbrusu nová katedrála vyrostla do nebes - a budí obdiv i kritiku

29.listopadu » Tiscali.cz
Pravoslavná církev vysvětila před několika dny katedrálu Spasení lidstva v rumunské Bukurešti. Se svými 120 metry má být tou nejvyšší na světě, ne všichni však mají z megalomanského projektu radost.

Vědci poprvé získali DNA z egyptských mumií. Staří Egypťané měli předky na Blízkém východě

1.června » info.cz
Dnešní Egypťané mají více DNA obyvatel subsaharské Afriky než jejich starověcí předci. Zjistil to mezinárodní tým vědců vedený Johannesem Krausem z německého Institutu Maxe Planka. Tomu se jako prvnímu na světě podařilo prozkoumat genetickou infor...

Seznamte se se zeptosekundou, nejmenší zaznamenanou jednotkou času

17.listopadu » Eurodenik.cz
Tento malý kousek času je pouhým zlomkem vteřiny, tak malým, že se rovná až číslu stojícímu na konci řady 21 čísel za desetinnou čárkou, či bilióntině miliardtiny sekundy. Vědcům z Ústavu Maxe Planka v Německu se nyní podařilo zjistit, jak rychle ...

Tato informační stránka o Max Plank zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Max Plank" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes