František Plášil

Vztahuje se k

Z každé chalupy jeden zastupitel. Najít nové vedení byl pro nejmenší českou obci problém

7.října » iROZHLAS
Vysoká Lhota na Pelhřimovsku má jen 15 obyvatel. Protože je samostatnou obcí, má svého starostu a zastupitelstvo. A i tady se o víkendu volilo. Do pětičlenného zastupitelstva kandidovalo pět lidí.

Ve 190 obcích na Vysočině už je jasné, která kandidátka vyhraje volby

25.září » iRegiony Impuls
Tady letošní komunální volby žádné překvapení nepřinesou. „Nemáme na výběr,“ mohou si říct obyvatelé čtvrtiny vesnic na Vysočině. V říjnových volbách se jim nabízí jediná kandidátka, která se v jejich obci dala dohromady.

Ve 190 obcích na Vysočině už je jasné, která kandidátka vyhraje volby

25.září » iDNES.cz
Tady letošní komunální volby žádné překvapení nepřinesou. „Nemáme na výběr,“ mohou si říct obyvatelé čtvrtiny vesnic na Vysočině. V říjnových volbách se jim nabízí jediná kandidátka, která se v jejich obci dala dohromady. Další články k tématu: Na...

V letošních volbách kandiduje rekordní počet lidí. Lídři stran už odvolili

21.října » iHNED.cz
V Česku v pátek začaly volby do Poslanecké sněmovny. Jsou sedmé v historii samostatné České republiky a o poslanecká křesla bojuje rekordních 7500 kandidátů. Mezi prvními voliči byli tradičně volební lídři.

Krajská soutěž dopravních policistů

16.srpna » Pelhřimov
Prap. František Plášil, DiS. z dopravního inspektorátu (DI) Pelhřimov (na snímku vpravo) obsadil třetí místo v celkovém pořadí v krajském kole soutěže dopravních policistů, které se uskutečnilo 11. srpna v Jihlavě. První dvě místa patřila nprap. M...

Volby 2016: Perličky z volebních místností!

8.října » Aha!
Boj o »koryta« v Česku vrcholí! Ve dvě hodiny odpoledne se dnes uzavřou volební místnosti a po sečtení hlasů se dozvíme, kdo se za nás bude čtyři roky bít v krajských zastupitelstvech. Ve třetině okrsků se vybírají také noví senátoři.
Michal Horáček - Textař
ČSSD - Přední levicová politická strana

Tato informační stránka o František Plášil zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "František Plášil" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes