Gabriel Pleska

Vztahuje se k

Marie Zemanová o „dětském penzijku“: Bála jsem se konzervativnosti Čechů

26.července » Peníze.cz
Je penzijní spoření pro děti protimluv? Jaké má místo mezi jinými možnosti spoření? Může pomoci ve výchově k finanční gramotnosti? Ptáme se u generální ředitelky ČSOB Penzijní společnosti Marie Zemanové.

Je vám míň než 36 let? Tak jste mladí a stát vám půjčí na bydlení. Až dva milionÿ

3.července » Peníze.cz
Pokud ovšem máte aspoň trochu rodinu a pokud si stačíte zažádat včas. Zájemců je mnoho, peněz v „Programu pro mladé“ zas tolik ne. Žádosti se přijímají už od polovičky srpna, papírů budete potřebovat víc než na hypotéku – a přesná pravidla zatím n...

Je vám míň než 36 let? Tak jste mladí a stát vám půjčí na bydlení. Až dva melouny

25.června » Peníze.cz
Pokud ovšem máte aspoň trochu rodinu a pokud si stačíte zažádat včas. Zájemců je mnoho, peněz v „Programu pro mladé“ zas tolik ne. Žádosti se přijímají už od polovičky srpna, papírů budete potřebovat víc než na hypotéku – a přesná pravidla zatím n...

Očima expertů: Lidi nám nemyslí. Zakažte reklamu na půjčky!

22.června » Peníze.cz
U každé nabídky úvěru musí být dneska plný ruksak informací, aby se každý mohl bez obtíží dozvědět, za jakou cenu a za jakých podmínek si půjčuje. Jenže ouha – jsou lidi, kteří vědět nechtějí. Říkají, že si mám půjčit, abych se měl líp, tak si půj...

Hypotéky přísněji! Jak vysokou hypotéku smíte nově dostat?

14.června » Peníze.cz
Naše kalkulačka povolené výše hypotéky spočítá, jak vysokou hypotéku vám banka smí nabídnout podle nových doporučení ČNB. Rozhodující je výše vašeho čistého příjmu.

Očima expertů: Dědečkové a studenti vlakem zdarma. Ostatní to platí

16.února » Finmag
Budou děti, studenti a senioři jezdit vlakem zadarmo? Co by to znamenalo pro komfort cestujících a co pro železnici? V anketě zkoumáme nápad ministra dopravy Dana Ťoka.

Polské problémy můžou vyřešit Poláci. Ne evropské sankce

14.února » Finmag
Polsko skutečně předvádí politiku zaměřenou proti svobodě. Ale Evropská unie dělá chybu, když ho kvůli tomu chce šikanovat.

Očima expertů: Dražší hypotéky a hlad po bydlení

2.února » Peníze.cz
Přestože loni začly růst úroky hypoték, pořád jsou nenormálně laciné. Co je ale normálně drahé, to jsou nemovitosti, které bychom si za ty hypotéky rádi koupili. Ptáme se odborníků, co přinese letošek trhu s realitami.

Minimální mzda. Bič na špatné placené

24.ledna » Finmag
Můžete firmy donutit, aby od zítřka platily zaměstnancům víc. Jenže to neznamená, že tím zaměstnancům přes noc zázračně stoupne produktivita, která by firmám zvýšené mzdové náklady vynahradila. Budou tedy hledat, kde jinde se zahojit.

Miloš Filip: U investování dnes musíte přemýšlet víc než před deseti lety

21.listopadu » Peníze.cz
Prvním kontaktem s investiční realitou byla pro Miloše Filipa kuponovka. „Když člověk rozložil portfolio mezi několik akciovek, končíval na průměrném výsledku. Což není špatně,“ ohlíží se ředitel oddělení produktů a marketingu Generali Investments...
Matteo Renzi - Italský politik
Jaromír Drábek - Ministr práce a sociálních věcí ČR
Božena Němcová - Česká spisovatelka
Ester Ledecká - Česká snowboardistka

Tato informační stránka o Gabriel Pleska zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gabriel Pleska" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes