Ondřej Tůma

Vztahuje se k

Očima expertů: Jeden čas! Ale který?

0:56 » Peníze.cz
Je skutečně potřeba definitivně utnout střídání letního a zimního času? A pokud ano, který z nich si mají Češi nechat?

Ředitel Fair Creditu: Neposíláme k lidem bouchače

15.září » Peníze.cz
„Všichni si myslí, že naši obchodní zástupci jsou chlapi, co mají dva metry a sto dvacet kilo. Z osmdesáti procent jde o ženy. Stejný člověk, který půjčku sjednává, pak každý týden vybírá jednotlivé splátky,“ vysvětluje v rozhovor šéf úvěrové spol...

Očima expertů: Zvýšit životní minimum?

14.září » Peníze.cz
Má smysl zvyšovat hranici životního minima, od kterého se odvozuje řada sociálních dávek, nebo v této oblasti není štědrost státu na místě?

Očima expertů: USA mizí z NATO! Sci-fi, nebo realita?

7.září » Finmag
Mohly by Spojené státy americké skutečně vystoupit z NATO, nebo Donald Trump jenom straší? Co by to znamenalo pro Evropu a pro naši bezpečnost.

Očima expertů: Podporu rodinným firmám?

31.srpna » Peníze.cz
Rodina je základ státu. A rodinná firma – základ národního hospodářství? Jak se v Česku rodinným firmám daří a měly by být případně jako specifický typ společnosti definované zákonem, jak je to v některých jiných evropských zemích? Zaslouží si mez...

David Ondráčka: Babiš nebude v politice věčně

25.srpna » Peníze.cz
„Už dosáhl vrcholu, teď ho čeká jen postupný pád. Myslím, že sám tuší, že se to pomalu blíží,“ říká na adresu premiéra Andreje Babiše šéf české Transparency International David Ondráčka.

Očima expertů: Superhrubá mzda na odstřel

24.srpna » Finmag
Má se zrušit superhrubá mzda? Přinesla víc škody, nebo užitku? A hlavně: jak propříště nastavit zdanění práce? Ptáme se ekonomů, daňových odborníků, politiků i zástupců podnikatelů a zaměstnavatelů.

Banky lákají na výhodné hypotéky. Poradíme, na co si dávat pozor

22.srpna » Peníze.cz
Snažíte se sjednat hypotéku dřív, než začne platit přísnější regulace ČNB? Úrokové sazby nejsou zdaleka jediné, co byste měli při výběru úvěru na bydlení sledovat.

Očima expertů: Turecko se potápí. Koho stáhne ke dnu?

17.srpna » Peníze.cz
Turecká ekonomika je v pořádném průšvihu. Co krizi způsobilo? A kdo bude další? Zeptali jsme se ekonomů, investorů a analytiků.

Bába Tutovka by se divila

14.srpna » Peníze.cz
Na terminálech Sazky dneska můžete zaplatit třeba faktury za energie, pořídit virtuální peněženku, vybrat peníze z bankovního účtu, dobít kredit do mobilu nebo si rovnou sjednat tarif u jejího vlastního operátora. Společnost se pod taktovkou Jana ...

Ceny nemovitostí začnou stagnovat

11.srpna » Peníze.cz
Rozhovor s partnerem realitní kanceláře Quantum reality Jakubem Zámišem o blížící se regulaci hypotečních úvěrů, cenách nemovitostí a nájmů a problémech s kvalitou některých developerských projektů.

Očima expertů: Milionová rada

10.srpna » Finmag
Dobrá rada nad zlato. Zvlášť když jde o peníze nebo podnikání. Kdo nejlíp poradil osobnostem ze světa české ekonomiky a byznysu?
Vladimíra Lesenská - politik za ČSSD

Tato informační stránka o Ondřej Tůma zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Tůma" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes