Tomáš Plíhal

Znojmo čekalo na gól až do třetí třetiny, ztrátu na Villach již nedohnalo

9.února » Regiony 24.cz
Znojemští hokejisté se ve Villachu nedokázali prosadit až do devětačtyřicáté minuty, kdy snižoval na 1:3 Tomáš Plíhal. Domácí vzápětí opět odskočili na rozdíl tří branek a kosmetická úprava Dominika Tejnora čtyři minuty před koncem již vliv na maj...

Orli po parádním výkonu vezou z Villachu tři body

11.prosince » Regiony 24.cz
Orli se ujali vedení už na začátku zápasu a postupně jej navyšovali. Domácí hokejisté se sice snažili a v závěru sahali po vyrovnání, Marek Schwarz ve znojemské bráně však další gól ve své síti nepřipustil.

Tato informační stránka o Tomáš Plíhal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Plíhal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes