Gregory Porter

Vztahuje se k

Foto: Gregory Porter, Forum Karlín, 23.4.2018

2.května » MusicWeb.cz
Do Prahy se 23. dubna vrátil vynikající zpěvák Gregory Porter. Pokud jste se vyprodaného koncertu nemohli zúčastnit, přeštěte si podrobnou reportáž Adriany Semlové . Zde pro vás máme několik fotografií ze začátku koncertu.

RECENZE: Marná opatrnost. V Národním divadle mají baletní skvost

1.května » Lidovky.cz
Dramaturgie Národního divadla v Praze učinila zásadní krok, když do repertoáru zařadila jako novinku Marnou opatrnost v choreografii Fredericka Ashtona. Uvedení díla znamená pro baletní soubor naší přední scény výjimečný tvůrčí impulz. Další článk...

RECENZE: Měsíc Jupitera. Nad Budapeští léta uprchlík v superhrdinském thrilleru

1.května » Lidovky.cz
Maďarský režisér Kornél Mundruczó ve filmu Měsíc Jupitera souběžně testuje možnosti superhrdinského thrilleru a artového filmu. A nakonec i otevřenost středoevropského publika. Další články k tématu: RECENZE: Česko-slovenští Tugriki vydali skvělý ...

Jazz je nový pop. Poslechněte si rozhovor s Gregorym Porterem i Ondřejem Pivcem

26.dubna » Seznam Zprávy
„Po koncertě mi lidé píší vzkazy, že objevili nový svět, že si dřív mysleli, že jazz je jen hudba minulosti,“ říká dvojnásobný držitel Grammy Gregory Porter. Na turné ho doprovází český jazzman Ondřej Pivec.

Foto: Gregory Porter, Forum Karlín, 23.4.2018

25.dubna » MusicWeb.cz
Do Prahy se 23. dubna vrátil vynikající zpěvák Gregory Porter. Pokud jste se vyprodaného koncertu nemohli zúčastnit, přeštěte si podrobnou reportáž Adriany Semlové . Zde pro vás máme několik fotografií ze začátku koncertu.

Jazzman Gregory Porter: Hudbou zmenšuji vzdálenost mezi lidmi

25.dubna » ČT24
„Každý v sobě máme něco extra - a pro mě to je hudba,“ nepochybuje Gregory Porter. Americký zpěvák, skladatel a dvojnásobný držitel Grammy je pověstný výrazným barytonem, propojujícím jazz, gospel i soul, i nezaměnitelnou pokrývkou hlavy, kterou n...

RECENZE: Gregory Porter měl pod čepicí úsměv a Ondřeje Pivce po boku

24.dubna » Lidovky.cz
Americký zpěvák Gregory Porter předvedl v Praze podle očekávání výborný koncert. Ovšem tentokrát ještě emotivnější a osobnější.

Gregory Porter: Sametový hlas starých časů

24.dubna » MusicWeb.cz
Zpěvák Gregory Porter, který svou kariéru nastartoval až ve středním věku, vystřelil jako nová jazzová hvězda na výsluní. Pro české publikum již tento fenomenální hudebník není neznámou veličinou. A nyní vystoupil ve velkém prostoru Fora Karlín s ...

Gregory Porter se sešel na pódiu s Ondřejem Pivcem

24.dubna » Novinky.cz
Dvojnásobný držitel prestižní hudební ceny Grammy, americký zpěvák a skladatel Gregory Porter vystoupil v pondělí večer v zaplněném pražském Foru Karlín. Přijel v rámci koncertní série k vydání svého nového alba Nat King Cole & Me, které vyšlo v ř...

Ze dna na vrchol. V Česku spolu prvně vystoupí držitelé Grammy, zpěvák Porter s varhaníkem Pivcem

23.dubna » Aktuálně.cz
Americký zpěvák Gregory Porter a jeho český varhaník Ondřej Pivec vloni získali Grammy a minulý týden zaplnili pětitisícovou Royal Albert Hall.

Koncert – Gregory Porter

23.dubna » Praha 8
Pondělí 23. dubna 2018 od 20.00 hod., Forum Karlín, Pernerova 51, Praha 8. Jazz, funk, soul, R&B, gospel i akustický pop. To vše vkusně míchá americký zpěvák a skladatel Gregory Porter. Cena vstupenky od 1.840 Kč.

Gregory Porter se vrací do Prahy

22.dubna » Rádio Proglas
V pondělí 23. dubna se v pražském Foru Karlín uskuteční dlouho očekávaný koncert amerického jazzového zpěváka Gregoryho Portera, dvojnásobného držitele hudební ceny Grammy.

Tato informační stránka o Gregory Porter zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gregory Porter" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes