15
new stories - click to show

Karel Příhoda

Related to

U Krasejovky skončil na boku kamion, nehoda je i na Dlouhé louce

V pátek odpoledne řidičům zkomplikovala život dopravní nehoda kamionu u Krasejovky ve směru od Českých Budějovic na Kaplici.

Povinné respirátory. Připomeňte si, jak se Jihočeši bavili šitím roušek

Od pondělí se do obchodů, MHD a dalších míst podíváme už jen v respirátorech. Za soumraku látkových roušek si s námi připomeňte loňské jarní nadšení, kdy se do jejich výroby pustila celá země.

Povinné respirátory. Připomeňte si, jak Jihočeši bavili šitím roušek

Od pondělí se do obchodů, MHD a dalších míst podíváme už jen v respirátorech. Za soumraku látkových roušek si s námi připomeňte loňské jarní nadšení, kdy se do jejich výroby pustila celá země.

Keramik Karel Příhoda prožil s hlínou celý život

Karel Příhoda z Mladého u Českých Budějovic vystudoval v letech 1951-1955 keramickou školu v Bechyni a po maturitě dostal umístěnku do Výzkumného ústavu elektrokeramiky v Hradci Králové.

Jihotvar - hrdějovická keramika 60. let 20. století

27.August » www.kudyznudy.cz
Výstava mapuje málo známou, přesto ve své době velmi oceňovanou a uznávanou, produkci výrobního družstva Jihotvar závod Hrdějovice od vysloveně "bruselského" stylu pastelových barev po režnou keramiku, odkazující na tradiční postupy výroby a zdobení.

Nová výstava v Bechyni představí závod Hrdějovice

26.June » Budějcká Drbna
V Mezinárodním muzeu keramiky v Bechyni je nově otevřena výstava hrdějovické keramiky 60. let 20 století | věnováno A. Škodovi a K. Příhodovi. Výstava představí málo známou, přesto ve své době velmi oceňovanou a uznávanou produkci výrobního družst...

TZ: Jihotvar: Hrdějovická keramika 60. let 20. století

16.June » Artalk.cz
Jihotvar: Hrdějovická keramika 60. let 20. století / kurátorka: Eva Ballová / Alšova jihočeská galerie: Mezinárodní muzeum keramiky / Bechyně / 15. 6. – 30. 9. 2020 Výstava mapuje málo známou, přesto ve své době velmi oceňovanou a uznávanou, produ...

Sekretář Jaroslav Želina už plánuje letní přípravu SK Kladno

Je kovaným Braškovákem. S tamním klubem spojil celou svou fotbalovou i trenérskou kariéru – dlouhých třicet sedm let. Dnes působí Jaroslav Želina v pozici sekretáře klubu SK Kladno. V rozhovoru nám přiblíží, jak se k této práci dostal i co je jeho...

Zrcadlo nesplněných přání 6

3.September » i60.cz
Na i60.cz naleznete redakční a čtenářské články, fotografie, tipy na události, soutěže, zralé modelky, chat, kvíz, seznamku pro aktivní seniory

Děsivé zranění Procházku nezlomilo, na jaře rozjel střeleckou show

31.March » Deník.cz
Tuchlovice – Pocházíte z Kladenska a jmenujete se Procházka? Pak máte velkou šanci, že v sobě nosíte silné sportovní geny.
Stefan Simič - Český fotbalový obránce

Tato informační stránka o Karel Příhoda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Příhoda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes