15
new stories - click to show

Dalibor Přikryl

Related to

Olomoucký bazén bude potřebovat rozsáhlou investici. Zajistí statiku i vylepšení zázemí

28.January » Olomoucká Drbna
Jednou z významných investic, pro kterou Olomouc bude hledat v příštích letech možnosti financování, je rekonstrukce plaveckého stadionu.

Šumperské akvacentrum po roce opět zdražilo, ceny rostou i jinde

18.January » Olomoucká Drbna
Šumperské akvacentrum zdražilo vstupné v krytém bazénu a wellness. Ceny zvýšily například také lázně v Prostějově, plovárna v Hranicích na Přerovsku nebo přerovský bazén.

Šumperské akvacentrum zdražilo, ceny se zvedly také v Prostějově, Přerově nebo Hranicích

18.January » Olomoucká Drbna
Šumperské akvacentrum zdražilo vstupné v krytém bazénu a wellness. Ceny zvýšily například také lázně v Prostějově, plovárna v Hranicích na Přerovsku nebo přerovský bazén.

Kratší provoz, chladnější prostředí. Bazény v kraji řeší milionové skoky v nákladech na energie

7.October » Olomoucká Drbna
S narůstajícími náklady za energie se potýkají i plavecké a relaxační areály v Olomouckém kraji. V Šumperku přistoupil provozovatel ke zkrácení provozní době Aquacentra, varianty úspor zvažují i v dalších městech. Změny cen elektřiny či zemního plyn…

Chladná voda v bazénech nehrozí, ujišťují správci plaveckých areálů

23.September » iRegiony Impuls
Kryté bazény v kraji se připravují na sezonu s drahými energiemi. Jejich provozovatelé se shodují, že úspory budou hledat, kde to jen bude možné. Někde si plavci připlatí. Zdražování ale nebude takové, aby návštěvníky plaveckých areálů odradilo.

Hrad Helfštýn má po létě našlápnuto k rekordní sezoně, dobrá byla i jinde

21.September » iRegiony Impuls
Takovou sezonu hrad Helfštýn nepamatuje. Po letech oprav a dvou ročnících s různými covidovými omezeními mohl opět fungovat v plném rozsahu včetně kulturních akcí. Zvýšený zájem o památku je navíc zřejmě spojený i se znovuotevřeným torzem hradního p…

Plavecký bazén v Olomouci zdražil. V Bohuňovicích řeší, zda provoz udrží

1.September » Olomoucký deník
Kdo si chce zaplavat na plaveckém stadionu v Olomouci, musí sáhnout o něco hlouběji do kapsy. Od 1. září zaplatí dospělý návštěvník za hodinu bez pěti korun stovku. V souvislosti s energetickou krizí se další zdražování v nejbližší době nechystá. Mi…

Univerzita, nemocnice či zoo se připravují na zimu a řeší, kde ušetří

31.August » iDNES.cz
Nadcházející zima bude kvůli rostoucím nákladům na vytápění drahá, úřady, školy, firmy a další instituce v Olomouckém kraji už proto přemýšlí, jak ušetří. Zároveň čekají, jak dopadne nová vládní vyhláška, jež navrhuje vytápění na nižší teploty.

Počasí přeje, provozovatelé koupališť jsou s letošní prázdninovou sezonou zatím spokojení

31.July » ČRo Olomouc
Jako povedenou zatím hodnotí prázdninovou sezonu mnozí provozovatelé koupališť v Olomouckém kraji. Pochvalují si příznivé počasí a taky absenci proticovidových opatření.

Návštěvnost na olomouckém bazénu i v aquaparku se blíží limitu

Vysoko přes třicet stupňů ukazují v těchto dnech teploměry v Olomouckém kraji. Lidé se chladí, jak se dá. Ve velkém míří k vodě, někteří hledají úlevu i v útrobách země.

Koupaliště na Olomoucku zdražila, kolik letos dáte za vstup

Za osvěžení na koupalištích na Olomoucku si návštěvníci během léta připlatí. Vstupné provozovatelé až na výjimky zvedli. Zdražily velké vodní světy i biotopy bez chemie. Někde ale jen minimálně. Podívejte se kolik letos stojí vstupné do Aquaparku Ol…

Koupaliště otevírají, kvůli drahým energiím většina zvýšila vstupné

6.June » iDNES.cz
Koupaliště v Olomouckém kraji, z nichž většina už otevřela, nebo to v nejbližších dnech udělá, prožívají nadále těžké časy. I na ně totiž dopadá rapidní nárůst cen energií. Většina si proto nemůže dovolit zvelebovat areál novými atrakcemi a navrch j…

Tato informační stránka o Dalibor Přikryl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dalibor Přikryl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes