15
new stories - click to show

Lukáš Prokeš

Related to

Ladenští vysadí další druhově bohatý větrolam. Pomáhat budou opět místní

Ladenské čeká výsadba dalšího větrolamu v katastru obce. V pořadí půjde již o druhý projekt, který má tamním pomoci vyřešit problém s větrnou erozí ze severní strany ze směru od Podivína.

Střecha nového domu dětí se zazelená, bude tu i zóna pro relaxaci

19.November » Orlický deník
/FOTO/ Nový dům dětí a mládeže, který se staví v areálu bývalé Perly, bude mít zelenou střechu. Oproti západní Evropě jsou zatravněné plochy na střechách domů zatím spíše raritou, přitom mají mnoho výhod, například zadržují vodu.

Zarouškované volby? Prý stejné jako každé jiné, čeká se na voliče

4.October » Orlický deník
Volební místnost na malé vesnici na Orlickoústecku, na seznamu necelé čtyři stovky voličů. Čas tu odtikává pomalu.

Města podpořila fond nemocnice

1.October » Orlický deník
V Orlickoústecké nemocnici byly předávány symbolické šeky Nadačnímu fondu S námi je tu lépe! Dvě stě tisíc korun darovalo měs-to Ústí nad Orlicí a stejnou částku Česká Třebová.

Ústí posílilo městskou hromadnou dopravu

9.September » Orlický deník
Od září jezdí v Ústí nad Orlicí druhá linka městské hromadné dopravy. Druhý autobus má zatraktivnit a vylepšit stávající službu.

OBRAZEM: Okresem projela kolona vojenských veteránů

16.August » Orlický deník
Řadu zastávek měla v sobotu kolona vojenské historické techniky, která křižovala okresem Ústí nad Orlicí. Na trasu dlouhou 140 kilometrů se vydaly dvě desítky strojů. V minulých letech spanilá jízda zahajovala vojensko-historickou akci Cihelna, ta...

OBRAZEM: Přívalové deště způsobily sesuvy půdy

15.August » Orlický deník
Odpolední přívalové deště způsobovaly problémy i v Ústí nad Orlicí, orlickoústečtí hasiči zasahovali na několika místech.

Červen na Orlickoústecku byl opět ve znamení sportu a soutěží

28.June » Novinky.cz
Po delší odmlce sportovci, snad ještě s větším zápalem než v minulém roce, nastoupili do soutěží místního, okresního i celostátního charakteru.

Květy na hrobech obětí 2. světové války připomněly osvobození Československa

8.May » Novinky.cz
Při příležitosti 75. výročí ukončení 2. světové války byly 7. května v Ústí nad Orlicí v rámci pietního aktu položeny věnce u Památníku odboje a v Parku Československých legií a následně na místním hřbitově k hrobu válečných obětí, sovětských vojá...

Výzva Hudbou proti smutku našla řadu nadšených interpretů

27.April » Novinky.cz
Jak za dávných dob středověku pod okny a balkony stanula řada hudebníků, aby produkcí těch nejsladčích tónů vyloudili úsměvy na tvářích vděčných současných posluchačů.

Tato informační stránka o Lukáš Prokeš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Prokeš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes