15
new stories - click to show

Josef Prouza

Related to

A nepotřebují náhodou převychovat spíše rodiče nezbedných dětí?

1.April » Seznam Médium
K této úvaze mě podnítila diskuse u výše uvedeného článku, který v zásadě pojednává o tom, jaká je to řehole být matkou mučednicí alias rodičem nezvladatelného dítěte.

Chci být pravým mužem, pravým lídrem a tím nejlepším zápasníkem, říká Jiří Procházka

29.March » Seznam Médium
Jiří Procházka mi krátce odpověděl na několik otázek. Je v plném tréninkovém nasazení před klíčovým soubojem s Aleksandarem Rakićem a potřebuje se soustředit, takže jsem ho nechtěl rozptylovat delším zpovídáním.

Před časem nás opustil pan Josef Prouza: intelektuál, umělec a drahocenný člověk

27.March » Seznam Médium
Nesmírně mě to ranilo. Když jsem s Josefem před rokem dělal rozhovor, nikdy by mě nenapadlo, že minulý rok bude jeho poslední. Zemřel 1.12.23 a od chvíle, kdy jsem se to dozvěděl, na něj myslím skoro každý den. Toto rozloučení mu rozhodně dlužím.

Zemřel Josef Prouza

7.December » Divadelní noviny
(7. 11. 1957 Olomouc - 1. 12. 2023 Praha) Choreograf pro televizi a film, publicista, spisovatel, rozhlasový redaktor, herec, kreativní producent a reklamní manažer, dlouholetý vedoucí tanečního souboru Impuls.

Ve věku 66 let zemřel Josef Prouza, zakladatel Tanečního studia Impuls

6.December » Taneční aktuality
Natálie Paulasová vystudovala Taneční konzervatoř hlavního města Prahy a působí v Pražském komorním baletu. K tomu ale dokončuje magisterské studium humanitních věd na filozofické fakultě.

Odešel jeden z nás...

5.December » blog.idnes.cz
Zemřel Josef Prouza... bloger a kamarád... další jeho články si už nepřečteme... poslední napsal 30. listopadu...

Zemřel choreograf Šakalích let a muž mnoha dalších povolání Josef Prouza

5.December » iDNES.cz
Zemřel redaktor, bývalý marketingový ředitel, ekonom, kreativní producent, tanečník, choreograf, spisovatel a bloger Josef Prouza. Muž mnoha povolání stál za pořadem Bingo, choreografií v muzikálu Šakalí léta a třeba i reklamou pro Sazku. O tom, že …

Scenárista Binga Josef Prouza (†66): Zanechal po sobě desítky milionů!

4.December » Blesk.cz
V pátek 1. prosince ve věku 66 let náhle zemřel redaktor, moderátor, scenárista a dramaturg Josef Prouza (†66). Stál například za legendárním zábavním pořadem Bingo, zahrál si i v muzikálu Šakalí léta (1993). Dlouhé roky navíc vedl PR oddělení spole…

Experimentální dvojvideoblog Trizuljak-Prouza: Já jsem zapomněl

16.October » blog.idnes.cz
Občas na blogu idnes spojí své síly někteří blogeři. Většinou dvojblog. Tento příspěvek jde ještě za tuto hranici a vzniklo společné video, kde promlouvá excelentní fotograf a výtvarník M.Trizuljak a textem a zpěvem J.Prouza.

Naši rodiče nás schválně ohrožovali na životě i zdraví

20.September » blog.idnes.cz
Co já to měl za zploditele! Cynické, k našim křehkým životům lhostejné a bezohledné. Vystavovali nás nebezpečí, jak jen to šlo, hnali nás do náručí vrahů, prznitelů a jiných hrozeb. A bylo jim to fuk. Dnes je to jiné, ufff!

Vždycky jděte proti proudu – i když je to fuška

25.August » blog.idnes.cz
Já to dodržuju absolutně, jedině zády k masám, deru se jen proti davu, zásadně jinam, než zástupy. Občas to, pravda, ženu do extrému, ale nemůžu si pomoct. Každou chvíli sice trpím, ale pro přesvědčení se trpělo vždycky.

Tak ale teda! Hranolky s kečupem za 259 Kč? Komu tady hrabe?

2.August » blog.idnes.cz
Zajeďte do Českýho Krumlova a dejte si do nosu. Peněženkou. Úplně prázdnou to prej moc nebolí. Když mi kamarádka sdělila, že na Lipně je k mání svíčková za 957 kaček, nevěřil jsem. Ale mail vod bráchy mě už totálně vochromil.

Tato informační stránka o Josef Prouza zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Prouza" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes