Nair Quintana

Vztahuje se k

Body UCI – září 2018 – 3. část

18.září » Cyklistika WorldTour
Vuelta a España – třetí týden – den po dni – 11. – 16. 9. 2018. Časovka po volném dnu patřila Rohanu Dennisovi (BMC), doménu této stáje potvrdil druhým místem Joey Rosskopf. Třetí místo vybojoval mistr Španělska Jonathan Castroviejo (Sky). Steven ...

Enric Mas vyhrál na La Gallině. Yates vítězem Vuelty

15.září » RoadCycling.cz
Dramatickou 20. etapu španělské Vuelty vyhrál domácí Enric Mas, který ve spurtu na vrcholu stoupání porazil Miguela Angela Lopeze. Oba se posunuli na konečné pódium, celkovým vítězem se stane Simon Yates.

Yates poprvé v kariéře vyhraje Grand Tour, v předposlední etapě Vuelty udržel náskok

15.září » ČT24
Simon Yates potvrdil třetím místem v poslední horské etapě své vedení na Vueltě a má na dosah premiérový triumf na Grand Tour. Závod skončí nedělním dojezdem po rovině do Madridu, v němž už se celkové pořadí téměř jistě měnit nebude.

Yates s předstihem slavil na Vueltě! Do Madridu si pojede pro triumf

15.září » iSport.cz
Britský cyklista Simon Yates potvrdil třetím místem v poslední horské etapě své vedení na Vueltě a má na dosah premiérový triumf na Grand Tour. Závod skončí nedělním dojezdem po rovině do Madridu, v němž už se celkové pořadí téměř jistě měnit nebude.

Yates poprvé v kariéře vyhraje Grand Tour, v předposlední etapě udržel náskok

15.září » ČT24
Simon Yates potvrdil třetím místem v poslední horské etapě své vedení na Vueltě a má na dosah premiérový triumf na Grand Tour. Závod skončí nedělním dojezdem po rovině do Madridu, v němž už se celkové pořadí téměř jistě měnit nebude.

Yates potvrdil vedení na Vueltě, do Madridu si pojede pro výhru

15.září » ČeskéNoviny.cz
Coll de la Gallina (Andorra) - Britský cyklista Simon Yates potvrdil třetím místem v poslední horské etapě své vedení na Vueltě a má na dosah premiérový triumf na Grand Tour. Závod skončí...

Yates ujel Valverdemu o víc než minutu. Je blízko triumfu na Vueltě

14.září » iDNES.cz
Nejtěžší zkouška této Vuelty na cyklisty čeká až v sobotu. Už páteční předposlední horská etapa španělské Grand Tour ale možná vyřešila nejpalčivější hádanku: kdo bude králem 73. ročníku. Simon Yates totiž druhému v pořadí Alejandrovi Valverdemu u...

Vueltu zakončí dvě horské etapy

13.září » RoadCycling.cz
Do cíle Vuelty zbývají čtyři etapy a stále není rozhodnuto o celkovém vítězi. Čtvrteční a nedělní etapy jsou rovinaté, o vítězství tedy rozhodnou 19. a 20. etapa v Andoře a okolí. A o vítězství stále reálně bojují čtyři závodníci.

Woods vyhrál na Balcón de Bizkaia

12.září » RoadCycling.cz
Michael Woods zvítězil v extrémně strmém závěru 17. etapy španělské Vuelty. Kanadský cyklista porazil Dylana Teunse a Davida de la Cruze. Mezi favority získal Alejandro Valverde pár vteřin na Simona Yatese.

Horské drama v Baskicku. Valverde se přiblížil Yatesovi, vyhrál Woods

12.září » iDNES.cz
Poslední kilometry sedmnácté etapy španělské Vuelty se ztrácely v mlze. Jako první se z ní na vrcholu brutálního stoupání Balcón de Bizkaia vynořil kanadský cyklista Michael Woods. Za ním se opět jednou odehrávala bitva o celkové pořadí. V ní Alej...

Kdo spasí Quintanu? Ztrácí výsostnou pozici ve své stáji i v Kolumbii

12.září » iDNES.cz
Za cílem časovky se ocitl v zajetí hroznu reportérů a sděloval jim: „Dnes jsem se bránil. Tohle nebyla časovka, která by vyhovovala mým charakteristikám. Nohy mě bolí.“ Nairo Quintana nabral na Vueltě další ztrátu a klesl na průběžné 4. místo, s m...

Yates si v časovce polepšil. Vyhrál Dennis

11.září » RoadCycling.cz
Simon Yates navýšil vedení v celkovém pořadí Vuelty i po individuální časovce. Britský cyklista porazil Alejandra Valverdeho o 7 sekund a Naira Quintanu dokonce o 42 sekundy. Zvítězil největší favorit Rohan Dennis.

Tato informační stránka o Nair Quintana zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nair Quintana" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes