15
new stories - click to show

Štěpán Rak

Related to

Molavcová září štěstím! Strejčkův obrat v boji s krutým osudem

18.November » Aha!
Osmasedmdesátiletý herec se pomalu ale jistě opět vrací zpátky do aktivního života. I když je na vozíku a končetiny má stále částečně ochrnuté, je opět plný chuti do života a milované práce. Před kamerami České televize se nyní objevil v literárně...

VIP matiné – Benefiční koncert prof. Štěpána Raka

12.October » Praha 8
V pátek 11. září 2020 se v době Coronaviru a s tím spojených náročných opatření konečně povedlo uskutečnit dlouho plánovaný a z dubna odložený benefiční koncert vynikajícího kytarového virtuosa prof. Štěpána Raka, který slaví své významné výročí.

Stanice podzemní dráhy ukrývají mnohá tajemství. Některá objeví jen ty nejbystřejší oči

5.October » Metro
Metroarcheologie. Tak by se dala podle nadšenců do městské hromadné dopravy nazvat nová disciplína, která má v posledních týdnech v hlavním městě žně. Právě ve stanicích pražské podzemní dráhy se totiž dají najít doslova poklady.

OHLÉDNUTÍ: Pohádkové příběhy vykouzlil Štěpán Rak na kytaru spolu se synem

Štěpán Rak doprovázený Janem-Matějem Rakem rozehrál svůj kytarový um v Maškarním sále krumlovského zámku. Koncert byl v polovině týdne součástí programu 29. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov.

Štěpán Rak 75

29.September » Informuji.cz
Kytarový virtuos Štěpán Rak oslavil v letošním roce 75. narozeniny.... | Opava - (2020-09-10 00:00:00 - 2020-12-31 00:00:00)

Mezinárodní hudební festival v Českém Krumlově odstartoval. Co by vám nemělo uniknout?

27.September » Jihlavská Drbna
Před týdnem začal v Českém Krumlově tradiční Mezinárodní hudební festival. Třítýdenní přehlídku hudby odstartoval Dvořákovým Koncertem pro violoncello v pátek 18. září přední český violoncellista Jiří Bárta. Toho doprovodila Filharmonie Bohuslava ...

Mezinárodní hudební festival v Českém Krumlově odstartoval. Co by vám na festivalu nemělo uniknout?

27.September » Budějcká Drbna
Před týdnem začal v Českém Krumlově tradiční Mezinárodní hudební festival. Třítýdenní přehlídku hudby odstartoval Dvořákovým Koncertem pro violoncello v pátek 18. září přední český violoncellista Jiří Bárta. Toho doprovodila Filharmonie Bohuslava ...

Mladá Smetanova Litomyšl 2020

10.September » CZeCOT
Město Litomyšl tradičně nabízí umělecké delikatesy nejen milovníkům opery. Víkendový festival Mladá Smetanova Litomyšl přináší každoročně mladým lidem a dalším návštěvníkům rozmanitý program různých hudebních...

VIP matiné s beneficí

7.September » Praha 8
Pátek 11. září 2020 v 16 hod., Konferenční sál Hotelu Alwyn, Vítkova 151/26, Praha 8 – Karlín. Host kytarový virtuos prof. Štěpán RAK, Martin Sadílek – harfista paní prof. Mgr. Hany Müllerové-Jouzové, Piánko – dětský sbor z Karlína Mgr. Marcely Bílé.

Štěpán Rak: Podaná trampská ruka je slib na celý život

3.September » ČRo
Kytarový virtuos a skladatel Štěpán Rak hrál v mládí na různé hudební nástroje. Nakonec si vybral kytaru, díky které se stal slavným u nás i ve světě.

Písničkáři i klasici se ocitnou jako kůly v píseckém plotě

27.August » Lidovky.cz
Cool V Plote je multižánrový festival, který dává prostor samostatně vystupujícím umělcům z celého světa. Festival ukazuje krásu a sílu tvůrčího individua a soběstačnost jedince.

Tato informační stránka o Štěpán Rak zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Štěpán Rak" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes