15
new stories - click to show

Šimon Rákosník

Related to

Komunikaci pro Venture Club Invest povede agentura Rubikon PR

4.May » FeedIT.cz
Praha, 4. května 2022 – Exkluzivní soukromý klub investorů a zájemců o investice, Venture Club Invest, bude na své korporátní komunikaci nově spolupracovat s agenturou Rubikon PR. Agentura bude pro … Continue reading Komunikaci pro Venture Club Inve…

Jak na komunikaci a PR, když začne válka? Citlivě

7.March » Marketing&Media
Pokud se aktivity neupraví, přijde práce vniveč, nebo dokonce poškodí pověst klienta a agentury, upozorňuje Šimon Rákosník výkonný ředitel Rubikon PR.

UkrajinaPotřebujeme kampaň na sítích

7.March » Marketing&Media
Sdružení AKA, ASMEA a Česko.Digital vyzývají afgentury i zadavatele, aby přispěli na nákup prosotoru pro kampaň na sociálních sítích.

UkrajinaMediální pozornost je tentokrát nutné udržet

7.March » Marketing&Media
Důležitost zahraničních zpráv opět stoupla. Podle Člověka v tísni by redakce neměly polevit a sledovat konflikty dlouhodobě.

UkrajinaHloupé boje se skvrnami od kečupu

7.March » Marketing&Media
Ve stínu války je většina běžných reklamních sdělení zbytečná, trapná. Co mají ale značky dělat? Jak nastavit pravidla v situaci, kterou jsme ještě nikdy nezažili?

AdvertorialGreen Heads spolupracuje s #mdworks a chce změnit nabídku nápojů a potravin

7.March » Marketing&Media
Specializovaný distributor Green Heads chystá další expanzi a jako partnera si vybral agenturu #mdworks, která zajistí aktivity digitálního marketingu včetně kampaní pro jednotlivé značky partnerů.

DNA ERA si pro komunikaci v rámci expanze na český trh vybrala Rubikon PR

12.October » FeedIT.cz
Slovenský startup DNA ERA, expert a lídr na poli analýzy DNA a rekreačního genetického testování, si pro komunikaci v České republice vybral agenturu Rubikon PR. Za projektem stojí různorodý tým odborníků z relevantních odvětví v čele s CEO Michaelo…

Rubikon PR: U technologických firem roste zájem o PR služby

30.September » MediaGuru
Technologické společnosti se již nebojí investovat do komunikace. Je to vidět na poptávce u specializovaných PR agentur.

Rubikon PR komunikuje za nástroj pro dynamickou cenotvorbu Disivo

24.August » FeedIT.cz
Český technologický startup Disivo zaměřující se na optimalizaci a automatizaci cenotvorby pro e-shopy, si pro komunikaci s médii vybral agenturu Rubikon PR. Ta od srpna pro klienta zajišťuje nejen služby korporátní komunikace, ale věnuje se také pr…

Mediální komunikaci Aptien Labs zajistí Rubikon PR

12.August » FeedIT.cz
Česká společnost Aptien Labs vyvíjející nástroj pro řízení lidí a firemní back-office administrativu, si pro komunikaci s médii vybrala Rubikon PR. Agentura bude pro Aptien zajišťovat vedle korporátní komunikace také budování vztahu s klíčovými médi…
Google - Vyhledávač a internetová reklamní agentura
Vladimir Putin - Prezident Ruské federace

Tato informační stránka o Šimon Rákosník zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Šimon Rákosník" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes