15
new stories - click to show

Martin Reichel

Related to

Česká stopa u Němců: Lukas se hokejově podobá spíše Robertovi, říká o synovi Martin Reichel

26.May » CNN Prima NEWS
V šestnácti letech odešel do Německa a na rozdíl od bratra Roberta ho v ledním hokeji i reprezentoval. Martin Reichel se narodil v Mostu, proti své rodné zemi ale několikrát nastoupil i na velkých turnajích. Na některých i proti svému bratrovi, olym…

Další Reichel na scéně? Synovec kapitána zlaté generace patří Chicagu

8.October » NHL.cz
Pokud jde o kariéry jejich otců, není co řešit. Robert to dotáhl výrazně dál než bratr Martin, reprezentující Německo, kde také setrval celou ligovou kariéru. Pokud se ale budou porovnávat jejich synové, má německý pokračovatel hokejové tradice našl…

Talent Reichel o návštěvách Litvínova, strýci Robertovi i gólu proti Česku

3.January » Hokej.cz
Je mu teprve sedmnáct let a jeho kariéra směřuje rychle nahoru – německý útočník Lukas Reichel. Že je vám to jméno povědomé? Není divu, Lukasovým strýcem je česká hokejová legenda Robert Reichel, otcem taktéž bývalý hokejista Martin Reichel.

Má to v genech. Proti Česku skóroval synovec Roberta Reichla

28.December » Hokej.cz
Ne, opravdu to není jen shoda jmen. Sedmnáctiletý útočník Lukas Reichel, který reprezentuje Německo, je synovcem legendárního kapitána zlaté éry českého hokeje Roberta Reichla. Jeho bratrancem je pak logicky Kristian Reichel.

Prázdniny v Česku miloval. Teď je Reichel klenotem Němců, parťáci ho vidí v NHL

27.December » Aktuálně.cz
Dva roky nazpět pomohl české dvacítce do semifinále Kristian Reichel. Teď by na hokejovém mistrovství světa mohl zazářit jeho bratranec Lukas.

Pozor na ně! Tohle je TOP 5 hvězd Německa

27.December » Hokej.cz
Německo je sice na mistrovství světa juniorů nováčkem, do Ostravy však přivezlo velmi talentovaný tým. Před kterými hráči se musí mít Češi v sobotním zápase na pozoru?

Tato informační stránka o Martin Reichel zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Reichel" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes