15
new stories - click to show

Adam Mráček

Related to


Stories

Počasí v Česku se mírní, kalamitní stav ale platí dál

3.December » newsbox.cz
Ačkoliv je Česko stále zasypáno sněhem, situace už není tak kritická, jako v pátek a v sobotu. V Jihočeském kraji, kde byla situace nejhorší, sice nadále platí kalamitní stav, jihočeský hejtman Martin Kuba (ODS) jej ale dnes odpoledne nebo večer odv…

Na Staroměstském náměstí zazářil vánoční smrk. V Praze začaly vánoční trhy

2.December » newsbox.cz
Dnes odpoledne se na Staroměstském náměstí v Praze zazářil vánoční smrk, který pochází z Českolipska. Ve chvíli, kdy strom osvítily kilometry světelných kabelů, bylo náměstí plné návštěvníků a turistů. Strom nabízí každou hodinu světelnou animaci na…

Lonesome COWBOY – Hledání mužské identity

28.November » Taneční aktuality
Jak si žije v dnešní době kovboj? Tuhle otázku si klade performer Tomáš Janypka a choreografka Helle Bach v projektu Lonesome COWBOY.

Pád letadla v Rakousku zřejmě nepřežili čtyři Češi, informovala policie

26.November » newsbox.cz
Sobotní leteckou havárii v Rakousku s největší pravděpodobností nepřežili čtyři Češi, uvedla hornorakouská policie v nedělní tiskové zprávě. Totožnost obětí, mezi nimiž jsou dva muži a dvě ženy, je však nadále ověřována ve spolupráci s českými úřady…

V Ostravě zemřel rybář, kterého postřelili při odlovu divočáků

25.November » newsbox.cz
Ostravští kriminalisté se od nočních hodin zabývají úmrtím muže, který byl postřelen během odlovu divočáků v moravskoslezské metropoli. Policisté zadrželi dvě osoby, z nichž jednu již propustili. Případ řeší pro podezření z usmrcení z nedbalosti.

V Rakousku spadlo letadlo na cestě z ČR do Chorvatska. Zahynuli čtyři lidé

25.November » newsbox.cz
V Rakousku se v sobotu zřítilo malé letadlo, nehodu nepřežili čtyři lidé. Stroj byl podle zatím dostupných informací na cestě z Česka do Chorvatska. Do pátrací akce se v Rakousku zapojily veškeré záchranné složky.

Rakousko o 20 dní prodloužilo kontroly na hranicích s Českem

17.November » newsbox.cz
Rakousko ve čtvrtek večer oznámilo prodloužení kontrol na hranicích s Českem o dvacet dní. Vídeň zavedla opatření kvůli převaděčům nelegálních migrantů i kvůli obavám z terorismu. Rakousko provádí kontroly i na hranicích s dalšími sousedními státy.

Předsedkyně Díky, že můžem: Mladí si uvědomují křehkost demokracie. Chtějí víc probírat moderní dějiny

13.November » Forum24
ROZHOVOR / 17. listopadu se na Národní třídě již podesáté koná akce Korzo Národní, pořádaná spolkem Díky, že můžem. "Naší ambicí je, aby se na Korzu Národní ozývaly hlasy s otázkami, které v současné době rezonují v české společnosti, jako je reform…

Podvodníci připravili slovenskou seniorku o miliony korun

10.November » newsbox.cz
Slovenská policie řeší případ, v němž stopy vedou také do Prahy. Třiasedmdesátiletou seniorku z Bratislavy okradli podvodníci o 275 tisíc eur (6,7 milionu korun). Vyšetřovatelé zahájili trestní stíhání kvůli podvodu.

Muž napadl partnerku a nechal ji přes noc v zahradním domku. Žena zemřela

9.November » newsbox.cz
Policie se od úterý zabývá případem těžkého ublížení na zdraví, ke kterému došlo ve Valašském Meziříčí ve Zlínském kraji. Muž měl napadnout svou partnerku, přičemž ji ráno našel mrtvou. Obviněnému hrozí až 16 let vězení.

Kapela jako safe space. „Jsme přetažení. Od žen se učíme naslouchat sami sobě a pracovat s tím,“ říká české trio Branko’s Bridg

1.November » REFRESHER
Po tvůrčí pauze kapela vydala singl I Feel Fine z chystaného alba Hobby Horse Cowboy. Post-punkovým tónem upozorňuje na téma celospolečenské orientace na výkon. „Vyhoření má naše generace stále před očima,“ říká člen kapely Jonáš Verner.

Policisté obvinili někdejšího strážníka kvůli zákroku v Lipníku nad Bečvou

23.October » newsbox.cz
Policie obvinila bývalého strážníka městské policie za únorový zákrok na náměstí v Lipníku nad Bečvou, informovala o tom v pondělí po poledni na sociální síti X. Město s obviněným mužem už dříve rozvázalo pracovní poměr.
Pavel Varvařovský - Český právnik

Tato informační stránka o Adam Mráček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Adam Mráček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes