15
new stories - click to show

Karel Bárek

Related to

Makro cítí šanci uvnitř měst, spouští síť designových večerek Bonveno. Chce desítky poboček

29.February » CzechCrunch
První pětice prodejen se už otevřela v Praze, během roku 2024 jich má přibýt aspoň dvacet, další rok až šest desítek. Článek Makro cítí šanci uvnitř měst, spouští síť designových večerek Bonveno. Chce desítky poboček se nejdříve objevil na CzechCrun…

Makro otevírá sousedské prodejny. Skočte si nakoupit k Majdě nebo k Vláďovi

14.February » Vitalia.cz
Velkoobchod Makro rozšiřuje nabídku svých služeb, otevírá takzvané sousedské obchody. Najdeme v nich nabídku, jakou běžně vídáme v regálech Makra? A v čem se tyto menší krámky liší od běžných večerek?

makro ČR a nová síť maloobchodů Bonveno

7.February » iProsperita.cz
Jen pár minut na bleskový nákup cestou za dalšími povinnostmi či zábavou. Každodenní realita tisíců lidí v uspěchaných českých městech dosud obvykle znamenala odbýt snídani, svačinu, či dokonce oběd nebo večeři. Nová síť sousedských prodejen Bonveno…

Spolupráce s influencery, aplikace i e-shop. Český řetězec představil plán s novými večerkami

6.February » REFRESHER
Velkoobchodní řetězec Makro v Praze nedávno otevřel novou síť lokálních poboček Bonveno. Společnost nyní představila velkolepé plány, které mají potenciál změnit český maloobchodní trh.

Bonveno: Od konkurence se chceme odlišit i přístupem k digitalizaci

6.February » MediaGuru
Nová síť maloobchodních prodejen Bonveno plánuje kromě otevírání nových poboček i spuštění mobilní aplikace a vlastní e-shop.

makro ČR s novou sítí maloobchodních prodejen Bonveno

15.January » iProsperita.cz
Jen pár minut na bleskový nákup cestou za dalšími povinnostmi či zábavou. Každodenní realita tisíců lidí v uspěchaných českých městech dosud obvykle znamenala odbýt snídani, svačinu, či dokonce oběd nebo večeři.

Velkoobchod Makro otevírá síť malých prodejen Bonveno

12.January » KupiMagazín.cz
Velkoobchod makro ČR přichází s novou sítí maloobchodních prodejen Bonveno. Zákazníkům chce dokázat, že i nákup „za rohem“ může být rychlý, pohodlný a čerstvý. Nová síť sousedských prodejen Bonveno vzniká pod hlavičkou společnosti Makro Convenience …

Velkoobchod makro ČR přichází s novou sítí maloobchodních prodejen Bonveno

11.January » Zboží a Prodej
Velkoobchod makro ČR otevírá novou síť maloobchodních prodejen Bonveno. Zákazníkům chce dokázat, že i nákup „za rohem“ může být rychlý, pohodlný a čerstvý Jen pár minut na bleskový nákup cestou za dalšími povinnostmi či zábavou. Každodenní realita t…

Makro uvádí síť maloobchodních prodejen Bonveno

11.January » MediaGuru
Makro přichází s novou vlastní sítí sousedských prodejen Bonveno. Představuje koncept pohodlného, čerstvého a rychlého nákupu.
Ivo Bárek - politik - ČSSD

Tato informační stránka o Karel Bárek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Bárek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes