15
new stories - click to show

Jan Řeřicha

Related to

Kluci z Folimanky. Vypravte se mezi partu pražských kluků

26.September » Radio Junior
Poslechněte si rozhlasovou hru a vypravte se s námi na zarostlý plácek Folimanka. Tady parta čtyř kluků zažívá svá malá dobrodružství.

Běh pro Paměť národa: studentka brněnského gymnázia běžela na připomínku Marty Kubišové

19.September » Rádio Proglas
Na několika místech České republiky se dnes uskutečnil benefiční Běh pro Paměť národa. Svojí účastí na něm lidé mohli finančně podpořit projekt zaznamenávající vzpomínky na události 20. století.

Chudákova vinice. Pusťte si pohádku s Markem Ebenem

5.June » Radio Junior
Máte náladu na pohádku, ale nemáte moc času? Tak si pusťte tenhle super příběh o třech bratrech. Který z nich dokáže uhlídat tátovu vinici?

Divadlo v Dlouhé slaví 90. výročí svého vzniku

5.December » Divadlo.cz
Zaměření na všechny věkové kategorie včetně dětí a teenagerů charakterizuje pražské Divadlo v Dlouhé, které ve středu oslaví 90. výročí svého vzniku. Třetím

Dlouhá č. 39 slaví 90 let divadelní činnosti

4.December » Divadelní noviny
Dnes uplyne přesně 90 let od chvíle, kdy se v Dlouhé třídě č. 39 začalo hrát divadlo. V novém moderním paláci zahájila provoz Velká opereta divadelního podnikatele Bedřicha Jeřábka.

Zemřel Jan Řeřicha

(18. 5. 1947 Praha - 23. 7. 2019 Praha) Herec, režisér, autor literárních adaptací, překladatel, producent, ředitel festivalu proti totalitě Mene Tekel, v letech 1991-1995 ředitel Divadla Jiřího Wolkera v Praze (dnešní Divadlo v Dlouhé).

Zemřel Jan Řeřicha, ředitel festivalu proti totalitě Mene Tekel

25.July » stars24.cz
Ve věku 72 let zemřel v úterý v Praze po delší těžké nemoci režisér a herec, autor literárních adaptací, překladatel a ředitel festivalu proti totalitě Mene Tekel Jan Řeřicha. ČTK to dnes potvrdili jeho spolupracovníci. Festival Mene Tekel vždy v ...

Po delší nemoci zemřel režisér a ředitel festivalu Mene Tekel Jan Řeřicha. Bylo mu 72 let

24.July » iROZHLAS
Ve věku 72 let zemřel v úterý v Praze po delší těžké nemoci režisér a herec, autor literárních adaptací, překladatel a ředitel festivalu proti totalitě Mene Tekel Jan Řeřicha. Ve středu to potvrdili jeho spolupracovníci. Festival Mene Tekel vždy v...

Zemřel šéf festivalu Mene Tekel, režisér a herec Jan Řeřicha

Ve věku 72 let zemřel v úterý v Praze po delší těžké nemoci režisér a herec, autor literárních adaptací, překladatel a ředitel festivalu proti totalitě Mene Tekel Jan Řeřicha. Ve středu to potvrdili jeho spolupracovníci. Festival Mene Tekel vždy v...

Zemřel šéf festivalu Mene Tekel, režisér a herec Jan Řeřicha

24.July » Novinky.cz
Ve věku 72 let zemřel v úterý v Praze po delší těžké nemoci režisér a herec, autor literárních adaptací, překladatel a ředitel festivalu proti totalitě Mene Tekel Jan Řeřicha. Ve středu to potvrdili jeho spolupracovníci.

Po těžké nemoci zemřel Jan Řeřicha, ředitel festivalu Mene Tekel

24.July » EuroZprávy.cz
Ve věku 72 let zemřel v úterý v Praze po delší těžké nemoci režisér a herec, autor literárních adaptací, překladatel a ředitel festivalu proti totalitě Mene Tekel Jan Řeřicha. ČTK to potvrdili jeho spolupracovníci.

Zemřel ředitel festivalu proti totalitě Mene Tekel Jan Řeřicha

24.July » ČeskéNoviny.cz
Praha - Ve věku 72 let zemřel v úterý v Praze po delší těžké nemoci režisér a herec, autor literárních adaptací, překladatel a ředitel festivalu proti totalitě Mene Tekel Jan Řeřicha....
Josef Bryks - Československý voják a letec
Jan Kubata - politik za ODS
Zuzana Kailová - Česká politička

Tato informační stránka o Jan Řeřicha zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Řeřicha" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes