15
new stories - click to show

David Richardson

Related to

V bondovkách jiskřila, hrála vědkyni i sekretářku. Zemřela Pamela Salemová

23.February » iDNES.cz
Ve věku 80 let zemřela hvězda stříbrného plátna Pamela Salemová. Proslavila ji například role sekretářky Eve Moneypenny v bondovce s Seanem Connerym Nikdy neříkej nikdy z roku 1983 či role vědkyně z kultovního britského seriálu Doctor Who.

WOKE: Propaganda transgenderismu v praxi

Progresivismus a woke kultura, jejichž součástí je i propagace transgenderismu, nejsou zdaleka tak nevinné

Americký profesor přinesl čokoládovou tyčinku se zájmeny on/ona, univerzita ho suspendovala

13.May » Echo24.cz
Kalifornský profesor historie David Richardson byl suspendován poté, co na půdu školy přinesl anti-woke čokoládovou tyčinku na obalu se zájmeny on/ona. Škola ho za to vyšetřuje kvůli „vytváření nepřátelského pracovního prostředí na základě pohlaví“.…

Německý ministr chce výjimku ze zákazu spalovacích motorů pro syntetická paliva

2.March » Novinky.cz
Podle německého ministra dopravy Michaela Theurera by po roce 2035 měla smět na silnice nová auta se spalovacími motory, pokud budou spalovat tzv. e-paliva, která jsou teoreticky uhlíkově neutrální. Ta už vyrábí nejen automobilka Porsche.

Vědci sestavili doporučení k efektivnímu nakládání s nepůvodními dřevinami

14.December » EnviWeb.cz
Vědci z Botanického ústavu AV ČR spolupracovali s mezinárodním týmem odborníků na návrhu celosvětových pravidel, jak využívat nepůvodní druhy dřevin. Doporučení jsou vypracována s ohledem na ochranu biodiverzity a ekosystémů, pro něž invazní nepůvod…

Tato informační stránka o David Richardson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Richardson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes