15
new stories - click to show

Dmitrij Rogozin

Related to

Dohady o délce služby ISS

2.December » Haló noviny
Šéf ruské vesmírné agentury Roskosmos Dmitrij Rogozin odmítá jako předčasné úvahy o konci využívání Mezinárodní vesmírné stanice (ISS) po roce 2025. Dal to najevo na Facebooku poté, co se v ruských médiích rozvinuly spekulace o blížícím se konci...

Technický stav Mezinárodní vesmírné stanice se zhoršuje. Komplex bude však v provozu ještě léta

1.December » deníkPlus.cz
V ruských médiích se nedávno objevily zprávy o tom, že Mezinárodní vesmírná stanice (ISS) se blíží k vyřazení z provozu.Tyto zprávy vyprovokoval Vladimir Solovjov, který je vysokým představitelem ruské vesmírné společnosti RKK Eněrgija.

Šéf Roskosmosu míní, že ISS bude sloužit i po roce 2025

26.November » EuroZprávy.cz
Šéf ruské vesmírné agentury Roskosmos Dmitrij Rogozin odmítá jako předčasné úvahy o konci využívání Mezinárodní vesmírné stanice (ISS) po roce 2025. Dal to dnes najevo na Facebooku poté, co se v ruských médiích rozvinuly spekulace o blížícím se ko...

Roskosmos provedl první zkoušky nového stupně pro raketu Angara

Byly provedeny první zkoušky nového druhého stupně nosné rakety lehké třídy Angara-1.2, což umožní pokračování v letových zkouškách rakety, oznámil Roskosmos.

CP: Pro „komplexní nadvládu“ – vojenské základny USA na Měsíci!

11.October » prvnízprávy.cz
NASA podepsala s Pentagonem memorandum o porozumění, jehož deklarovaným cílem je průzkum Měsíce a prý „mírové využívání vesmíru“, které má však v praxi odrazit Rusko, Čínu a Indii.

Vesmírné závody: Satelit Sputnik 1 odstartoval dekádu nadvlády Sovětského svazu

4.October » Extralife.cz
Sovětský svaz zahájil 4. října 1957 vzrušující éru dobývání vesmíru. Úspěšným vysláním satelitu Sputnik 1 rovněž zahájil velké technologické soupeření s USA.

Francie dobíhá Evropu: Připravuje zákaz vystupování divokých zvířat v cirkusech a vodních parcích

1.October » Extralife.cz
Český parlament v polovině září schválil zákaz drezury divokých zvířat v cirkusech a pro potřeby veřejných vystoupení. K podobnému kroku, který rozhodně není v Evropě neobvyklý, se chystá také Francie.

Richard Dean Anderson: Co dnes dělá představitel hlavní role ze seriálu MacGyver?

1.October » Extralife.cz
Richard Dean Anderson se před 35 lety poprvé objevil na televizních obrazovkách jako Angus MacGyver, specialista na problémy všeho druhu.

Posádky nové ruské vesmírné stanice mohou dostat zbraň

Dmitrij Rogozin, generální ředitel Roskosmosu, v květnu oznámil, že Rusko vytvoří po roce 2030 novou orbitální stanici v blízkosti Země.

Posádky nové ruské vesmírné stanice mohou dostat zbraň

Dmitrij Rogozin, generální ředitel Roskosmosu, v květnu oznámil, že Rusko vytvoří po roce 2030 novou orbitální stanici v blízkosti Země.

Venuše je naše, tvrdí šéf ruského kosmického programu Dmitrij Rogozin

21.September » Extralife.cz
Sovětský svaz má na kontě několik prvenství v oblasti průzkumu Venuše. Nyní chce jeho následovník Rusko navázat tam, kde se v 80. letech přestalo.

Tato informační stránka o Dmitrij Rogozin zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dmitrij Rogozin" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes