15
new stories - click to show

Tim Roth

Related to

Hvězda Pulp Fiction v slzách: Syn (†25) podlehl rakovině!

3.November » Blesk.cz
Herec Tim Roth (61), známý z filmů Pulp Fiction či Rob Roy nebo ze seriálu Anatomie lži, prožívá aktuálně nejhorší možné životní období, ztělesnění noční můry každého rodiče. Jeho syn tragicky zesnul – v pouhých 25 letech podlehl vážné nemoci.

Hvězda Pulp Fiction v slzách: Pumpkin přišel o nejmladšího syna, měl vzácnou nemoc

1.November » eXtra.cz
Herec Tim Roth (61), známý především z filmů Quentina Tarantina, prožívá kruté období, které nechce zažít žádný rodič. V pětadvaceti letech mu totiž navždy odešel jeho syn Cormac Roth, který prohrál souboj se zákeřnou nemocí. Cormac oznámil diagnózu…

Herec Tim Roth z kultovního filmu Pulp Fiction v slzách. Jeho syn (✝25) podlehl rakovině

1.November » Super.cz
Herec Tim Roth (61), který se proslavil například coby zloděj Pumpkin ve filmu Pulp Fiction, ale i ve snímcích Rob Roy, Gauneři nebo Čtyři pokoje, prožívá obrovskou ztrátu. Jeho syn Cormac Roth podlehl v pětadvaceti letech zákeřné rakovině.

Syn herce Tima Rotha zemřel. Bylo mu 25 let

1.November » Revue iDNES.cz
Herec Tim Roth (61), známý z filmů Pulp Fiction a Rob Roy nebo seriálu Anatomie lži, oznámil smutnou zprávu. Jeho nejmladší syn Cormac zemřel na rakovinu. Hudebníkovi bylo 25 let.

Slavný hollywodský herec Tim Roth oplakává velkou ztrátu. Zemřel mu 25letý syn na rakovinu

1.November » CNN Prima NEWS
Cormac Roth, hudebník a syn herce Tima Rotha, zemřel ve věku 25 let po neúspěšném boji s rakovinou. V pondělí to oznámila jeho rodina.

Gauneři Quentina Tarantina slaví 30 let. Antické drama v postmoderním hávu je víc než jen ódou na násilí

9.October » Kinobox.cz
Před třiceti lety filmový svět naplno objevil génia Quentina Tarantina a kinematografie už nikdy neměla být stejná. Mistr pastiše začal ke zděšení publika i kritiků servírovat znepokojivě násilné výjevy, od nichž nelze ani dnes odtrhnout zrak.

Recenze seriálu She-Hulk: Neuvěřitelná právnička. Z očekávané hitu je podprůměrný sitcom

17.August » AVmania.cz
Po velmi dobrém seriálu Moon Knight a masivní trailerové kampani plné ukázek je asi leckdo natěšený na nový seriál She-Hulk – dámy, protože dostanou „svoji“ superhrdinku, pánové zase očekávají akci a mraky slibovaných známých tváří z předchozích fil…

Trailerová nálož týdne: Dustin ze Stranger Things v nové komedii, boj s časem v zaplavené jeskyni, vražda herce a slepý Jason M

1.July » Kinobox.cz
Máme začátek měsíce a hned si ho otevřeme náloží zajímavých upoutávek, které by z různých důvodů neměly ujít vaší pozornosti. K obědové pauze ideální výplňovka.

Nejočekávanější filmové a seriálové hity letošního léta. Dinosauři, muslimská supehrdinka, Elvis a další lákadla

19.May » Kinobox.cz
Po příchodu hezkého a teplého počasí většina z nás tráví hodně volného času venku, to ovšem neznamená, že bychom si nemohli zajít do kina nebo si v televizi nemohli pustit oblíbený film či seriál. A letošní léto bude rozhodně na co koukat.

Tato informační stránka o Tim Roth zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tim Roth" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes