15
new stories - click to show

Tereza Sedláčková

Related to

Atletům z Dvorské se v minulém roce dařilo

28.January » Blansko.cz
(Blansko.cz) Rok 2023 byl pro atlety z AK Blansko Dvorská mimořádně náročný, ale úsilí se vyplatilo. Dařilo se jak individuálním výkonům, tak i v soutěži družstev.

Ohlédnutí Atletického klubu Blansko Dvorská za rokem 2023

25.January » Blanenský deník
Rok 2023 byl pro atlety z Atletického klubu Blansko Dvorská mimořádně náročný, ale úsilí se vyplatilo. Dařilo se jak individuálním výkonům, tak i v soutěži družstev.

Do mateřských škol mohou opět všechny děti, rodiče to vítají

12.May » TV Polar
10. květen byl velkým dnem i pro ty nejmenší děti. Opět se setkaly se svými kamarády v mateřských školách. Rodiče tak budou moci jít opět do práce a vítají, že vláda upustila od testování.

Jihlavské florbalistky porazily Havířov 4:3 a posunuly se na sedmou příčku první ligy

5.December » Jihlavská Drbna
Jihlavské florbalistky zaznamenaly podruhé v sezóně plný bodový zisk. V neděli na své palubovce zdolaly Havířov 4:3 a odpoutaly se prvoligového dna.

Basketbalistky Slavie Praha prošly do Final Four Českého poháru

23.January » iDNES.cz
Basketbalistky Slavie Praha porazily ve čtvrtfinále Českého poháru Slovanku 85:56 a jako poslední postoupily na závěrečný turnaj. Už dříve si účast ve Final Four zajistily hráčky KP Brno, Hradce Králové a Nymburka. Další články k tématu: KP Brno, Hr…

Tato informační stránka o Tereza Sedláčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tereza Sedláčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes