15
new stories - click to show

Us See

Related to

Koncert Michaela Kiwanuky se přesouvá do Fora Karlín

3.February » Full Moon Zine
Pořadatelé se po jednání s managementem rozhodli vyjít vstříc velkému zájmu o vstupenky a koncert přesunuli do Fora Karlín.

Edna novinky: Ceny kritiků 2020: Nejlepšími seriály jsou Succession, Fleabag a When They See Us

13.January » Edna.cz
Své ceny za nejlepší počiny uplynulého roku rozdali i kritici. Drama Succession a komediální Fleabag se po Zlatých glóbech dočkaly další ceny pro nejlepší seriály roku. Podívejte se na kompletní výsledky v televizních kategoriích.

Edna novinky: Nominace na ceny kritiků 2020

12.December » Edna.cz
Své nominace za nejlepší letošní počiny oznámili také kritici. Nejvíce nominací získaly seriály When They See Us , This Is Us a Schitt's Creek .

Uspěla Hra o trůny i Černobyl. Porotci televizních Emmy ocenili také seriál Potvora

23.September » Aktuálně.cz
Hra o trůny ke svým 38 cenám Emmy přidala dalších 12. O největší překvapení večera se postarala autorka seriálu Potvora, která získala tři sošky.

Minisérie When They See Us je zdrcující svědectví o tom, že vyrobit viníky je snadné

7.August » RadioWave
Pro televizní série, které chrlí streamovací platformy, je typické, že se jejich tvůrci ohlížejí do minulých dekád přes nostalgicky rozostřený filtr a znepokojení ze současného vývoje spíš promítají do dystopických vizí blízké i vzdálené budoucnos...

Hra o trůny dál překonává rekordy, na cenách Emmy získala 32 nominací

16.July » Bleskově.cz
V úterý večer byly vyhlášeny nominace na televizní ceny Emmy. HBO opět předstihla Netflix, hlavně díky Hře o trůny nebo Černobylu.

Bizarní DC komiks nabírá zkušenou posilu

3.June » ČSFD.cz
Ava DuVernay (Selma) se svým prvním blockbusterem V pasti času zklamala. To ale studiím Warner Bros. a DC nezabránilo v tom, dát ji šanci natočit stomilionovou adaptaci bizarního komiksu The New Gods. Na filmu už režisérka nějakou dobu pracuje, ny...
Michael Douglas - Americký herec
Emilia Clarke - Britská herečka

Tato informační stránka o Us See zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Us See" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes